Osiągnięcia 2011/2012

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

  1. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec  – Kamila  Gębik  –  III miejsce  na VII Regionalnych Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Nowym Targu.
  2. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Kamila  Gębik  –  wyróżnienie na Artystycznym  Przeglądzie Młodzieży CK-art w Gdowie.
  3. Uczennica klasy akordeonu mgr Iwony Bester – Ewelina Strojna – I miejsce  na
    II Regionalnym  Konkursie Akordeonowym w Wieliczce.
  4. Uczennica klasy akordeonu  mgr Iwony Bester – Agnieszka Wójcik – II miejsce na
    II Regionalnym Konkursie Akordeonowym w Wieliczce.
  5. Chór szkolny pod dyrekcją mgr Elżbiety Gawryszewskiej – Srebrna struna  na XIV Małopolskim Konkursie Chórów w Niepołomicach.
  6. Uczennica klasy fortepianu mgr Julii Michałek –  Wiktoria Bęben – Grand Prix na  Artystycznym  Przeglądzie Młodzieży CK-art w Gdowie.
  7. Uczennica klasy gitary mgr Leszka Wojtala – Justyna Mazurek – udział w II Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym  w Dobczycach.
  8. Uczniowie klasy fortepianu mgr Julii Michałek – Stanisław Szostak i Wiktoria Bęben – udział V Chrzanowskich spotkaniach młodych instrumentalistów.
  9. Uczeń  klasy fortepianu mgr Barbary Iwanejko-Magi – Michał Węglarz – udział
    w V Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów.
  10.  Chór szkolny pod dyrekcją mgr Elżbiety Gawryszewskiej – udział w VII  Ogólnopolskim Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych w Ostrowcu Wielkopolskim.
  11. Uczennica klasy akordeonu mgr Iwony Bester – Agnieszka Wójcik – II miejsce na
    II Regionalnym Konkursie Akordeonowym w Wieliczce.
  12. 12.  I Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych w Gdowie  –  10  zespołów kameralnych Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdowie zostało nagrodzonych:

Grupa I:

Duet Magdalena Sikora (klasa fletu mgr Joanny Synowiec), Wiktoria Bęben (klasa fortepianu mgr Julii Michałek) – II miejsce;

Duet Julia Paszkot, Julia Michałek (klasa fortepianu mgr Julii Michałek) – wyróżnienie;

Duet Karolina Strug, Sylwia Markut (klasa perkusji mgr Damiana Mielca) – wyróżnienie;

Trio Agnieszka Sukiennik, Karolina Turakiewicz (klasa fletu mgr Joanny Synowiec), Karina Tomczyk (klasa akordeonu mgr Iwony Bester) – I miejsce;

Trio Anna Zawadzka, Sylwia Giza (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel), Wiktoria Bęben (klasa fortepianu mgr Julii Michałek) – II miejsce;

Trio Jakub Bankowicz (klasa fortepianu mgr Barbary Iwanejko-Maga), Marcin Bankowicz (klasa perkusji mgr Damiana Mielca), Agnieszka Kruczek (klasa fletu
mgr Joanny Synowiec) – III miejsce;

Grupa II:

            Duet Anna Szczur (klasa fortepianu mgr Barbary Iwanejko-Magi), Mariola Skowronek (klasa fletu mgr Joanny Synowiec) – wyróżnienie;

            Duet Agnieszka Kruczek (klasa fletu mgr Joanny Synowiec), Anna Dudek (klasa gitary mgr Marzanny Japołł-Perlik) – wyróżnienie;

            Trio Mariola Goc, Ilona Długosz, Agnieszka Suchoń (klasa gitary mgr Leszka Wojtala) – wyróżnienie;

            II Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych:

Duet Magdalena Sikora (klasa fletu mgr Joanny Synowiec), Wiktoria Bęben (klasa fortepianu mgr Julii Michałek) – I miejsce;

Duet Karolina Strug, Sylwia Markut (klasa perkusji mgr Damiana Mielca)
– II miejsce;

Duet Julia Paszkot, Julia Kasprzyk (klasa fortepianu mgr Julii Michałek) – III miejsce;

Trio Agnieszka Sukiennik, Karolina Turakiewicz (klasa fletu mgr Joanny Synowiec), Karina Tomczyk (klasa akordeonu mgr Iwony Bester) – II miejsce;

Trio Jakub Bankowicz (klasa fortepianu mgr Barbary Iwanejko-Magi), Marcin Bankowicz (klasa perkusji mgr Damiana Mielca), Agnieszka Kruczek (klasa fletu
mgr Joanny Synowiec) – II miejsce;

Kwintet Karolina Giza, Zuzanna Nawojowska, Nikola Turakiewicz, Anna Skimina, Blanka Linczowska (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel) – II miejsce;

Duet Agnieszka Kruczek (klasa fletu mgr Joanny Synowiec), Anna Dudek (klasa gitary mgr Marzanny Japołł-Perlik) – I miejsce;

Duet Anna Szczur (klasa fortepianu mgr Barbary Iwanejko-Magi), Mariola Skowronek (klasa fletu mgr Joanny Synowiec) – I miejsce;

Duet Magdalena Grzesiak, Sara Leśniak (klasa fortepianu mgr Julii Michałek)
– II miejsce;

Trio Mariola Goc, Ilona Długosz, Agnieszka Suchoń (klasa gitary mgr Leszka Wojtala) – I miejsce;

Kwartet Agnieszka Sukiennik (klasa fletu mgr Joanny Synowiec), Agnieszka Wójcik, Magdalena Janus, Kamil Cygan (klasa akordeonu mgr Iwony Bester) – I miejsce;

Sekstet Anna Bugajska, Oliwia Kurnik, Emilia Boroń, Izabela Kuśnierz (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel), Katarzyna Ciężarek (klasa fortepianu mgr Barbary Iwanejko-Magi), Paweł Dubiel (klasa perkusji mgr Damiana Mielca) – II miejsce.       

  1. 13.  III Szkolny Konkurs na najlepiej wykonaną miniaturę muzyczną:

Kamila Gębik (klasa fletu mgr Joanny Synowiec) – I miejsce;

Sylwie Giza (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel) – II miejsce;

Anna Zawadzka (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel) – II miejsce;

Zuzanna Gacek (klasa fortepianu Małgorzaty Suszko) – II miejsce;

Wiktoria Bęben (klasa fortepianu mgr Julii Michałek) – I miejsce;

Ilona Długosz (klasa gitary mgr Leszka Wojtala) – II miejsce;

Magdalena Sikora (klasa fletu mgr Joanny Synowiec) – III miejsce;

Julia Kasprzyk (klasa fortepianu mgr Julii Michałek) – III miejsce;

Agnieszka Kruczek (klasa fletu mgr Joanny Synowiec) – III miejsce;

Paweł Dubiel (klasa perkusji mgr Damiana Mielca) – III miejsce;

Anna Dudek (klasa gitary mgr Marzanny Japołł-Perlik) – I miejsce;

Anna Szczur (klasa fortepianu mgr Barbary Iwanejko-Magi) – II miejsce;

Katarzyna Ciężarek (klasa fortepianu mgr Barbary Iwanejko-Magi) – II miejsce;

Małgorzata Mazurek (klasa fletu mgr Joanny Synowiec) – II miejsce;

Magdalena Grzesiak (klasa fortepianu mgr Julii Michałek) – III miejsce;

Izabela Kuśnierz (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel) – III miejsce;

Karolina Bezdyk (klasa gitary mgr Marzanny Japołł-Perlik) – III miejsce;

Mariola Skowronek (klasa fletu mgr Joanny Synowiec) – I miejsce;

Monika Ryba (klasa klarnetu mgr Marka Suchonia) – II miejsce.