Osiągnięcia 2013/2014

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

 

1. Uczeń klasy fortepianu mgr Barbary Iwanejko – Magi – Michał Węglarz oraz uczennica klasy fortepianu mgr Marty Kmiecik-Kulig – laureaci Makroregionalnego Etapu Przesłuchań  CEA duetów fortepianowych w Krakowie oraz udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach CEA duetów fortepianowych w Krakowie

2. Uczennica klasy wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna – Zofia Kupiec – wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Wieliczce.

3. Uczennica klasy wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna – Natalia Szostak – wyróżnienie na VXII Małopolskim Przeglądzie Młodych Wiolonczelistów.

4. Uczniowie z klasy kształcenia słuchu mgr Ewy Kieres – Stanisław Szostak – III miejsce, Sylwia Tuleja – wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów szkół muzycznych w Dobczycach.

5.Zespół wokalny mgr Elżbiety Gawryszewskiej – udział w Rzeszowskim Festiwalu Kolęd

6. Uczeń z klasy kształcenia słuchu mgr Ewy Kieres – Stanisław Szostak – udział
w Konkursie z Kształcenia Słuchu w Krakowie

7. Uczennice klasy fortepianu mgr Marty Kmiecik-Kulig – Nikola Obrał oraz Wiktoria Bęben – udział w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „ Czerwcowe Dźwiękobranie”
w Wieliczce

8. Kwartet – uczennica klasy gitary mgr Marzanny Japołł-Perlik – Anna Dudek, uczennica klasy wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna – Natalia Szostak, uczennice klasy skrzypiec mgr Barbary Toffel – Oliwia Kurnik oraz Kamila Kowalska – udział w I Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Trzcianie.

9 Uczniowie klasy gitary mgr Marzanny Japołł-Perlik – Mikołaj Kaleta, Sylwia Tuleja – udział w I Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Trzcianie.

10. Uczennice klasy fortepianu Małgorzaty Suszko – Zuzanna Bartosik, Aleksandra Szostak oraz Małgorzata Janus – udział w Ogólnopolskim Konkursie im. Janiny Garści
w Chrzanowie.

11. Uczennica klasy skrzypiec mgr Barbary Toffel – Oliwia Kurnik – udział w Konkursie Czytania a`vista w Trzcianie.

12. Uczennica klasy skrzypiec mgr Barbary Toffel – Julia Szymoniak – udział
w XIV Konkursie Skrzypcowym w Żywcu

13. Uczennica klasy wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna – Zofia Kupiec – udział
w Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych „Muzykowanie w Trzcianie”

 

14. III Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych w Gdowie

Grupa I:

    Duet: Sonia Kanciruk (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel), Julia Kanciruk (klasa gitary     

    Marzanny Japołł – Perlik) – wyróżnienie 

                                                      

 Grupa II:

    Trio: Zofia Kupiec (klasa wiolonczeli Jarosława Murzyna), Kamil Szostak, Weronika

    Hyży – III miejsce

    Kwartet: Wiktoria Bęben (klasa fortepianu Julii Michałek), Ewelina Strojna, Magdalena

    Sikora, Sylwia Markut – III miejsce 

    Kwartet: Anna Dudek, Agata Strug, Sylwia Danaj, Żaneta Kotarba (klasa gitary

    Marzanny Japołł-Perlik) – wyróżnienie

          

15. III Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych 

Grupa I:

    Duet:  Sonia Kanciruk (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel), Julia Kanciruk (klasa gitary     

    Marzanny Japołł – Perlik) – I miejsce

    Duet: Nikola Obrał, Jakub Sosin (klasa fortepianu mgr Marty Kmiecik-Kulig) –

    II miejsce

    Duet: Julia Szymoniak (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel), Wiktor Węglarz – II miejsce

    Duet: Julia Zagól, Julia Więcław ( klasa fortepianu Elwiry Utrackiej – Mazur) –

    wyróżnienie

    Duet: Izabela Zawadzka, Giorgia Gatto (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna) –

    wyróżnienie

    Duet: Małgorzata Janus (klasa fortepianu Małgorzaty Suszko), Aleksandra Patalita –

    wyróżnienie 

    Trio: Przemysław Piwowarczyk (klasa fortepianu Małgorzaty Suszko), Damian Burnos,

    Marcin Bankowicz – II miejsce

    Trio: Anna Pisarska (klasa fortepianu Elwiry Utrackiej – Mazur), Maria Polończyk

    (klasa skrzypiec Aleksandry Szoty), Klaudia Zięba – III miejsce

    Trio: Aleksandra Szostak (klasa fortepianu Małgorzaty Suszko), Nikola Turakiewicz,

    Aleksandra Rokosz – wyróżnienie

    Trio: Rozalia Bik, Oliwia Kasprzyk (klasa skrzypiec Barbary Toffel), Roksana

    Woźniak – wyróżnienie

    Kwartet: Julia Szymoniak, Marlena Stawarz (klasa skrzypiec Barbary Toffel),

    Szymon Kwapiszewski (klasa fortepianu Marty Kmiecik- Kulig) – I miejsce   

Grupa II:

    Duet: Mikołaj Kaleta, Sylwia Tuleja (klasa gitary Marzanny Japołł – Perlik) – I miejsce

    Duet: Giza Karolina ( klasa skrzypiec Barbary Toffel), Zuzanna Bartosik (klasa fortepianu    

    Małgorzaty Suszko – II miejsce

    Duet: Maria Klęsk, Damian Klęsk (klasa fortepianu Marty Kmiecik- Kulig) – II miejsce

    Duet: Zuzanna Bartosik (klasa fortepianu Małgorzaty Suszko), Mateusz Pytel – III miejsce

    Duet: Zuzanna Gacek (klasa fortepianu Małgorzaty Suszko), Barbara Stanisz – III miejsce

    Duet: Jakub Bankowicz (klasa fortepianu Barbary Iwanejko – Magi), Justyna Czopek-

    III miejsce

    Trio: Paulina Nawojowska (klasa fortepianu Małgorzaty Suszko), Zuzanna Nawojowska,

    Michał Tuleja – I miejsce

    Trio: Zofia Kupiec (klasa wiolonczeli Jarosława Murzyna), Kamil Szostak,

    Weronika Hyży – I miejsce

    Trio: Sylwia Giza, Anna Zawadzka (klasa skrzypiec Barbary Toffel), Julia Kasprzyk

    (klasa fortepianu mgr Marty Kmiecik- Kulig) – III miejsce

    Trio: Oliwia Kurnik, Kamila Kowalska (klasa skrzypiec Barbary Toffel), Anna Szczur

    (klasa fortepianu Barbary Iwanejko – Magi) – wyróżnienie

    Kwartet: Wiktoria Bęben (klasa fortepianu Julii Michałek), Ewelina Strojna, Magdalena

    Sikora, Sylwia Markut – I miejsce

    Kwartet: Anna Dudek, Agata Strug, Sylwia Danaj, Żaneta Kotarba (klasa gitary

   Marzanny Japołł-Perlik) –  II miejsce

   Kwartet: Oliwia Kurnik, Kamila Kowalska (klasa skrzypiec Barbary Toffel), Anna

   Dudek (klasa gitary Marzanny Japołł-Perlik), Natalia Szostak (klasa wiolonczeli Jarosława

   Murzyna) – III miejsce

   Kwartet: Ilona Długosz, Mariola Goc, Agnieszka Suchoń, Kamil Knapczyk (klasa gitary

   Leszka Wojtala) – wyróżnienie    

   Kwartet: Ewelina Kaciczak, Kamila Kleczkiewicz, Adrianna Nowak, Adrian Łyduch

   (klasa gitary Leszka Wojtala) – wyróżnienie    

 

   16. Szkolny Konkurs Miniatur – uczniowie nagrodzeni

 

    Uczniowie klasy fortepianu Julii Michałek;

    Wiktoria Bęben                  Grand Prix

    Nikola Obrał                       I miejsce         gr. I

    Jakub Sosin                        II miejsce        gr. I

    Szymon Kwapiszewski      II miejsce        gr. II

    Damian Klęsk                    I miejsce         gr. III

    Maria Klęsk                        III miejsce      gr. III

    Julia Kasprzyk                    I miejsce         gr. IV

    Julia Paszkot                      II miejsce        gr. IV

    Stanisław Szostak              I miejsce         gr. V

 

    Uczniowie klasy wiolonczeli Jarosława Murzyna;

    Zofia Kupiec                      I miejsce         gr. I

    Natalia Szostak                  I miejsce         gr. II

 

    Uczniowie klasy fortepianu Małgorzaty Suszko;

    Aleksandra Szostak           I miejsce         gr. I

    Bartłomiej Karaś                III miejsce      gr. I

    Przemysław Piwowarczyk II miejsce        gr. II

    Zuzanna Gacek                  II miejsce        gr. III

    Zuzanna Bartosik               II miejsce        gr. III

    Piotr Opyd                         III miejsce      gr. III

       

 

   Uczniowie klasy fortepianu mgr Barbary Iwanejko-Magi:

    Anna Szczur                       I miejsce         gr. V

 

    Uczniowie klasy gitary mgr Marzanny Japołł – Perlik;

    Wiktoria Szostak                II miejsce        gr. II

    Mikołaj Kaleta                   II miejsce        gr. II

    Sylwia Danaj                      III miejsce      gr. IV

    Żaneta Kotarba                  III miejsce      gr. IV

    Anna Dudek                      II miejsce        gr. V

 

    Uczniowie klasy skrzypiec mgr Barbary Toffel;

    Julia Szymoniak                 I miejsce         gr. I

    Rozalia Bik                        II miejsce        gr. I

    Marlena Stawarz                III miejsce      gr. I

    Anna Zawadzka                 I miejsce         gr. III

    Kamila Kowalska               III miejsce      gr. IV

    Oliwia Kurnik                    III miejsce      gr. V

 

   Uczniowie klasy fortepianu Elwiry Utrackiej – Mazur;

   Anna Pisarska                     wyróżnienie

   Julia Więcław                      wyróżnienie

 

   Uczniowie klasy gitary mgr Leszka Wojtala;

   Justyna Mazurek                 III miejsce      gr. IV

   Agnieszka Suchoń              III miejsce      gr. V

 

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach sekcji instrumentów dętych, akordeonu
 i perkusji

  1. Uczennice klasy fletu mgr Joanny Synowiec: Agnieszka Kruczek, Agnieszka Sukiennik, Kamila Gębik – laureaci Makroregionalnego Etapu Przesłuchań CEA Kameralnych Zespołów Dętych w Nowym Sączu oraz udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach CEA Kameralnych Zespołów Dętych Kameralnych w Warszawie
  2. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Kamila Gębik – I miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Gdowie
  3. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Kamila Gębik – I miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Gdowie
  4. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Wiktoria Kasprzyk – II miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Gdowie
  5. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Agnieszka Sukiennik – II miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Gdowie
  6. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Magdalena Sikora – III miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Gdowie
  7. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Natalia Urbanik – III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Zakręcone Fleciki w Rybniku
  8. Uczeń klasy akordeonu mgr Iwony Bester – Wiktor Węglarz – wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Wieliczce
  9. Uczniowie klasy akordeonu mgr Iwony Bester – Weronika Hyży i Kamil Szostak – wyróżnienie w kategorii zespoły kameralne na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Wieliczce
  10. Uczniowie klasy perkusji mgr Damiana Mielca – Zuzanna Polończyk i Karolina Strug – udział w Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym w Olkuszu
  11. Uczniowie klasy akordeonu mgr Iwony Bester – Weronika Hyży i Kamil Szostak – udział w Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych „Muzykowanie
    w Trzcianie”
  12. Uczniowie klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego – Jan Miłowski i Maria Skowronek – udział w VIII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia
    w Nowym Targu
  13. Uczennica klasy trąbki mgr Mateusza Tarnawskiego – Aleksandra Piechnik – udział
    w VIII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia w Nowym Targu
  14.  Uczennica klasy perkusji mgr Damiana Mielca – Zuzanna Polończyk, uczeń klasy akordeonu mgr Iwony Bester – Wiktor Węglarz oraz uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Wiktoria Kasprzyk – wyróżnienie na Międzyszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Świątnikach Górnych

 

15. Międzyszkolny konkurs zespołów kameralnych w Gdowie:

Grupa II 

  Kwartet: Wiktoria Bęben, Ewelina Strojna (klasa akordeonu mgr Iwony Bester), Magdalena  Sikora (klasa fletu mgr Joanny Synowiec), Sylwia Markut (klasa perkusji mgr Damiana Mielca) – III miejsce 

Trio: Kamil Szostak, Weronika Hyży (klasa akordeonu mgr Iwony Bester), Zofia Kupiec
– III miejsce

Trio Fletowe; Agnieszka Sukiennik, Agnieszka Kruczek, Kamila Gębik- I miejsce (klasa fletu mgr Joanny Synowiec)

Grupa I

 Duet klarnetowy:  Jan Miłowski, Maria Skowronek – wyróżnienie (z klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego)

 

16.  IV Szkolny Konkurs Zespołów kameralnych w Gdowie:

 Grupa I
Duet:  Julia Szymoniak, Wiktor Węglarz (z klasy akordeonu mgr Iwony Bester) –   II miejsce

Kwartet: Julia Szymoniak, Marlena Stawarz, Szymon Kwapiszewski, Zuzanna Polończyk
(z klasy perkusji mgr Damiana Mielca) – I miejsce

Trio: Damian Burnos  (z klasy saksofonu mgr Doroty Olech), Przemysław Piwowarczyk, Marcin Bankowicz (z klasy perkusji  mgr Damiana Mielca) – II miejsce

Trio: Anna Pisarska, Maria Polończyk, Klaudia Zięba (z klasy perkusji mgr Damiana Mielca)
– III miejsce

Trio: Aleksandra Szostak, Nikola Turakiewicz (z klasy saksofonu mgr Doroty Olech),

Aleksandra Rokosz (klasa perkusji mgr Damiana Mielca) – wyróżnienie

Duet:  Natalia Urbanik, Gabriela Leśniak (z klasy fletu mgr Joanny Synowiec) – I miejsce

Duet:   Małgorzata Janus,  Aleksandra Patalita (z klasy fletu mgr  Joanny Synowiec ) – wyróżnienie

Duet:  Jan Miłowski, Maria Skowronek (z klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego) –
I miejsce

 

Grupa II

Trio: Weronika Hyży,  Kamil Szostak (z klasy akordeonu mgr Iwony Bester), Zofia Kupiec – I miejsce

Kwartet: Ewelina Strojna (z klasy akordeonu mgr Iwony Bester), Magdalena Sikora (z klasy fletu mgr Joanny Synowiec), Sylwia Markut (z klasy perkusji mgr Damiana Mielca),Wiktoria Bęben  –  I miejsce

Kwartet: Karolina Strug, Sylwia Markut , Paweł Dubiel, Zuzanna Polończyk (klasa perkusji  mgr Damiana Mielca) – II miejsce

Duet:  Jakub Bankowicz, Justyna Czopek (z klasy fletu mgr Joanny Synowiec) – III miejsce

Trio: Paulina Nawojowska, Zuzanna Nawojowska (z klasy saksofonu mgr Doroty Olech),
Michał Tuleja (z klasy perkusji mgr Damiana Mielca) – I miejsce

Trio:  Alicja Wróbel, Bartłomiej Biros, Maria Skowronek (z klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego)  – II miejsce

 

17.Szkolny Konkurs Miniatur

 

Uczniowie klasy fletu mgr Joanny Synowiec

Wiktoria Kasprzyk

II miejsce      

gr. II

Kamila Gębik

II miejsce             

gr .III

Joanna Daniel

II miejsce            

gr .IV

Magdalena Sikora

II miejsce            

gr. IV

Agnieszka Kruczek

II miejsce            

gr. V

Agnieszka Sukiennik

II miejsce            

gr. V

Julia Zastawniak

wyróżnienie

gr. II

 

Uczniowie klasy akordeony mgr Iwony Bester

Ewelina Strojna

III miejsce    

gr. IV

Kamil Szostak

wyróżnienie

gr. II

Weronika Hyży

wyróżnienie

gr.  II

 

Uczniowie klasy trąbki mgr Mateusza Tarnawskiego

Aleksandra Piechnik

II miejsce 

gr. V

 

Uczniowie klasy saksofonu mgr Dorota Olech

Zuzanna Nawojowska

II miejsce  

gr. V

 

Uczniowie klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego

Maria Skowronek

II miejsce          

gr. I

Bartłomiej Biros

III miejsce              

gr. V

Kacper Pilch

wyróżnienie

gr. II

 

Uczniowie klasy perkusji mgr Damiana Mielca

Karolina Strug

III miejsce                

gr. IV

Sylwia Markut

III miejsce                

gr. IV

 

Koncerty i audycje uczniów:

– 4 października 2013r. – Koncert z okazji Ślubowania klas pierwszych Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdowie. Przygotowanie uczniów: mgr Piotr Boronowicz, mgr Leszek Wojtal, mgr Ewa Kieres, mgr Elżbieta Gawryszewska

– 20 listopada 2013r. – Koncert Laureatów Szkolnego Konkursu Miniatur. Przygotowanie uczniów: mgr Julia Michałek, mgr Barbara Toffel, mgr Marzanna Japołł-Perlik, mgr Barbara Iwanejko-Maga, mgr Iwona Bester, Małgorzata Suszko, mgr Jarosław Murzyn

– 19 grudnia 2013r. – Koncert Kolęd w CK w Gdowie. Przygotowanie uczniów: mgr Elżbieta Gawryszewska, mgr Piotr Boronowicz, mgr Jarosław Murzyn, mgr Barbara Toffel.

– 5 stycznia 2014r. – Koncert Kolęd w Wieliczce. Przygotowanie uczniów: mgr Elżbieta Gawryszewska.

– 23 stycznia 2014r. – Koncert klas fortepianu i perkusji, Przygotowanie uczniów: mgr Julia Michałek, Małgorzata Suszko, mgr Damian Mielec, mgr Jarosław Murzyn.

– 21 stycznia 2014r. – Koncert klasy gitary. Przygotowanie uczniów mgr Leszek Wojtal, mgr Marzanna Japołł-Perlik.

– 15 stycznia 2014r. – Koncert klasy trąbki, fletu, akordeonu. Przygotowanie uczniów mgr Mateusz Tarnawski, mgr Joanna Synowiec, mgr Iwona Bester.

 – 15 stycznia 2014r – Koncert klasy wiolonczeli i skrzypiec. Przygotowanie uczniów mgr Jarosław Murzyn, Aleksandra Szota

– 20 stycznia 2014r. – koncert klasy skrzypiec, fortepianu. Przygotowanie uczniów mgr Barbara Toffel, mgr Barbara Iwanejko-Maga.

 -26 stycznia 2014r. – koncert Kolęd w Sanktuarium NNMP w Gdowie. Przygotowanie uczniów: mgr Elżbieta Gawryszewska,

– 26 stycznia 2014r. – Koncert charytatywny z fundacją Dar Serca dla bezdomnych psów i kotów Kraków. Organizacja i przygotowanie mgr Marzanna Japołł-Perlik.

– 11 marca 2014r. – Koncerty umuzykalniające dla uczniów klas I-III, prowadzenie Ewa Kieres. Przygotowanie uczniów mgr Iwona Bester, Małgorzata Suszko, Andrzej Ruciński, Jarosław Murzyn, Marzanna Japołł –Perlik, Barbara Iwanejko – Maga, Małgorzata Suszko, Barbara Toffel, Marta Kmiecik-Kulig, Leszek Wojtal, Joanna Synowiec, Dorota Olech, Mateusz Tarnawski, Aleksandra Szota, Elwira Utracka-Mazur, Damian Mielec,  

 

 – 12 marca 2014r.- Koncerty umuzykalniające dla uczniów klas IV- VI, prowadzenie

Małgorzata Suszko, Andrzej Ruciński. Przygotowanie uczniów mgr Iwona Bester, Małgorzata Suszko, Andrzej Ruciński, Jarosław Murzyn, Marzanna Japołł –Perlik, Barbara Iwanejko – Maga, Małgorzata Suszko, Marta Kmiecik-Kulig, Leszek Wojtal, Joanna Synowiec, Dorota Olech, Mateusz Tarnawski, Aleksandra Szota, Elwira Utracka-Mazur, Damian Mielec, Barbara Toffel

– 31 marca 2014r. Koncert Laureatów IV Szkolnego Konkursu Zespołów Kameralnych. Przygotowanie uczniów mgr Iwona Bester, Małgorzata Suszko, Andrzej Ruciński, Jarosław Murzyn, Marzanna Japołł –Perlik, Barbara Iwanejko – Maga, Małgorzata Suszko, Marta Kmiecik-Kulig, Leszek Wojtal, Joanna Synowiec, Dorota Olech, Mateusz Tarnawski, Aleksandra Szota, Elwira Utracka-Mazur, Damian Mielec, Barbara Toffel

– 2 kwietnia 2014r. oprawa Mszy Św. z okazji Białego Marszu Gdów – Niegowić. Przygotowanie uczniów Elżbieta Gawryszewska.

– 27 kwietnia 2014r. Wieczornica z okazji Kanonizacji Jana Pawła II. Przygotowanie uczniów Elżbieta Gawryszewska, Barbara Toffel, Marzanna Japołł-Perlik, Jarosław Murzyn, Joanna Synowiec

– 9 maja 2014r. – Koncert Laureatów III Międzyszkolnego Konkursu Zespołów Kameralnych w Szczyrzycu. Przygotowanie uczniów: mgr Iwona Bester, mgr Jarosław Murzyn, mgr Marta Kmiecik-Kulig, mgr Joanna Synowiec,

-2 czerwca 2014r. – oprawa Mszy Św. w Kościele o. Dominikanów oraz udział
w finałowym koncercie w Ogrodzie Botanicznym w ramach Małopolskich Warsztatów Chóralnych. Przygotowanie uczniów Elżbieta Gawryszewska

– 16 czerwca 2014r. – Koncert uczniów klas I-III/6. Przygotowanie uczniów: mgr Marta Kmiecik – Kulig, mgr Barbara Toffel, Małgorzata Suszko, mgr Mateusz Tarnawski, mgr Jarosław Murzyn, mgr Dorota Olech, mgr Damian Mielec, mgr Michał Borowski, mgr Joanna Synowiec, mgr Marek Suchoń, Aleksandra Szota, mgr Marzanna Japołł-Perlik, mgr Leszek Wojtal, Barbara Iwanejko – Maga.

– 18 czerwca 2014r. – Koncert Szkolny w Centrum Kultury w Gdowie. Przygotowanie uczniów: mgr Mateusz Tarnawski, mgr Joanna Synowiec, mgr Marzanna Japołł-Perlik, mgr Jarosław Murzyn, mgr Dorota Olech, mgr Iwona Bester, mgr Barbara Toffel, mgr Leszek Wojtal, mgr Barbara Iwanejko-Maga, mgr Elżbieta Gawryszewska, mgr Piotr Boronowicz

– 23 czerwca 2014 r. Koncert w Kopalni Soli w Wieliczce. Przygotowanie uczniów:  mgr Joanna Synowiec, mgr Marzanna Japołł-Perlik, mgr Jarosław Murzyn, mgr Elżbieta Gawryszewska, mgr Adam Czyżowski, mgr Iwona Bester

– 27 czerwca 2014r. – Koncert na zakończenie roku szkolnego. Przygotowanie uczniów: mgr Marzanna Japołł-Perlik, mgr Joanna Synowiec, mgr Barbara Toffel, mgr Barbara Iwanejko- Maga, mgr Mateusz Tarnawski.

  1. Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach.

 

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach sekcji instrumentów strunowych i teorii.

 

1. Uczeń klasy fortepianu mgr Barbary Iwanejko – Magi – Michał Węglarz oraz uczennica klasy fortepianu mgr Marty Kmiecik-Kulig – laureaci Makroregionalnego Etapu Przesłuchań  CEA duetów fortepianowych w Krakowie oraz udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach CEA duetów fortepianowych w Krakowie

2. Uczennica klasy wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna – Zofia Kupiec – wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Wieliczce.

3. Uczennica klasy wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna – Natalia Szostak – wyróżnienie na VXII Małopolskim Przeglądzie Młodych Wiolonczelistów.

4. Uczniowie z klasy kształcenia słuchu mgr Ewy Kieres – Stanisław Szostak – III miejsce, Sylwia Tuleja – wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów szkół muzycznych w Dobczycach.

5.Zespół wokalny mgr Elżbiety Gawryszewskiej – udział w Rzeszowskim Festiwalu Kolęd

6. Uczeń z klasy kształcenia słuchu mgr Ewy Kieres – Stanisław Szostak – udział
w Konkursie z Kształcenia Słuchu w Krakowie

7. Uczennice klasy fortepianu mgr Marty Kmiecik-Kulig – Nikola Obrał oraz Wiktoria Bęben – udział w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „ Czerwcowe Dźwiękobranie”
w Wieliczce

8. Kwartet – uczennica klasy gitary mgr Marzanny Japołł-Perlik – Anna Dudek, uczennica klasy wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna – Natalia Szostak, uczennice klasy skrzypiec mgr Barbary Toffel – Oliwia Kurnik oraz Kamila Kowalska – udział w I Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Trzcianie.

9 Uczniowie klasy gitary mgr Marzanny Japołł-Perlik – Mikołaj Kaleta, Sylwia Tuleja – udział w I Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Trzcianie.

10. Uczennice klasy fortepianu Małgorzaty Suszko – Zuzanna Bartosik, Aleksandra Szostak oraz Małgorzata Janus – udział w Ogólnopolskim Konkursie im. Janiny Garści
w Chrzanowie.

11. Uczennica klasy skrzypiec mgr Barbary Toffel – Oliwia Kurnik – udział w Konkursie Czytania a`vista w Trzcianie.

12. Uczennica klasy skrzypiec mgr Barbary Toffel – Julia Szymoniak – udział
w XIV Konkursie Skrzypcowym w Żywcu

13. Uczennica klasy wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna – Zofia Kupiec – udział
w Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych „Muzykowanie w Trzcianie”

 

14. III Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych w Gdowie

Grupa I:

    Duet: Sonia Kanciruk (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel), Julia Kanciruk (klasa gitary     

    Marzanny Japołł – Perlik) – wyróżnienie 

                                                      

 Grupa II:

    Trio: Zofia Kupiec (klasa wiolonczeli Jarosława Murzyna), Kamil Szostak, Weronika

    Hyży – III miejsce

    Kwartet: Wiktoria Bęben (klasa fortepianu Julii Michałek), Ewelina Strojna, Magdalena

    Sikora, Sylwia Markut – III miejsce 

    Kwartet: Anna Dudek, Agata Strug, Sylwia Danaj, Żaneta Kotarba (klasa gitary

    Marzanny Japołł-Perlik) – wyróżnienie

          

15. III Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych 

Grupa I:

    Duet:  Sonia Kanciruk (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel), Julia Kanciruk (klasa gitary     

    Marzanny Japołł – Perlik) – I miejsce

    Duet: Nikola Obrał, Jakub Sosin (klasa fortepianu mgr Marty Kmiecik-Kulig) –

    II miejsce

    Duet: Julia Szymoniak (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel), Wiktor Węglarz – II miejsce

    Duet: Julia Zagól, Julia Więcław ( klasa fortepianu Elwiry Utrackiej – Mazur) –

    wyróżnienie

    Duet: Izabela Zawadzka, Giorgia Gatto (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna) –

    wyróżnienie

    Duet: Małgorzata Janus (klasa fortepianu Małgorzaty Suszko), Aleksandra Patalita –

    wyróżnienie 

    Trio: Przemysław Piwowarczyk (klasa fortepianu Małgorzaty Suszko), Damian Burnos,

    Marcin Bankowicz – II miejsce

    Trio: Anna Pisarska (klasa fortepianu Elwiry Utrackiej – Mazur), Maria Polończyk

    (klasa skrzypiec Aleksandry Szoty), Klaudia Zięba – III miejsce

    Trio: Aleksandra Szostak (klasa fortepianu Małgorzaty Suszko), Nikola Turakiewicz,

    Aleksandra Rokosz – wyróżnienie

    Trio: Rozalia Bik, Oliwia Kasprzyk (klasa skrzypiec Barbary Toffel), Roksana

    Woźniak – wyróżnienie

    Kwartet: Julia Szymoniak, Marlena Stawarz (klasa skrzypiec Barbary Toffel),

    Szymon Kwapiszewski (klasa fortepianu Marty Kmiecik- Kulig) – I miejsce   

Grupa II:

    Duet: Mikołaj Kaleta, Sylwia Tuleja (klasa gitary Marzanny Japołł – Perlik) – I miejsce

    Duet: Giza Karolina ( klasa skrzypiec Barbary Toffel), Zuzanna Bartosik (klasa fortepianu    

    Małgorzaty Suszko – II miejsce

    Duet: Maria Klęsk, Damian Klęsk (klasa fortepianu Marty Kmiecik- Kulig) – II miejsce

    Duet: Zuzanna Bartosik (klasa fortepianu Małgorzaty Suszko), Mateusz Pytel – III miejsce

    Duet: Zuzanna Gacek (klasa fortepianu Małgorzaty Suszko), Barbara Stanisz – III miejsce

    Duet: Jakub Bankowicz (klasa fortepianu Barbary Iwanejko – Magi), Justyna Czopek-

    III miejsce

    Trio: Paulina Nawojowska (klasa fortepianu Małgorzaty Suszko), Zuzanna Nawojowska,

    Michał Tuleja – I miejsce

    Trio: Zofia Kupiec (klasa wiolonczeli Jarosława Murzyna), Kamil Szostak,

    Weronika Hyży – I miejsce

    Trio: Sylwia Giza, Anna Zawadzka (klasa skrzypiec Barbary Toffel), Julia Kasprzyk

    (klasa fortepianu mgr Marty Kmiecik- Kulig) – III miejsce

    Trio: Oliwia Kurnik, Kamila Kowalska (klasa skrzypiec Barbary Toffel), Anna Szczur

    (klasa fortepianu Barbary Iwanejko – Magi) – wyróżnienie

    Kwartet: Wiktoria Bęben (klasa fortepianu Julii Michałek), Ewelina Strojna, Magdalena

    Sikora, Sylwia Markut – I miejsce

    Kwartet: Anna Dudek, Agata Strug, Sylwia Danaj, Żaneta Kotarba (klasa gitary

   Marzanny Japołł-Perlik) –  II miejsce

   Kwartet: Oliwia Kurnik, Kamila Kowalska (klasa skrzypiec Barbary Toffel), Anna

   Dudek (klasa gitary Marzanny Japołł-Perlik), Natalia Szostak (klasa wiolonczeli Jarosława

   Murzyna) – III miejsce

   Kwartet: Ilona Długosz, Mariola Goc, Agnieszka Suchoń, Kamil Knapczyk (klasa gitary

   Leszka Wojtala) – wyróżnienie    

   Kwartet: Ewelina Kaciczak, Kamila Kleczkiewicz, Adrianna Nowak, Adrian Łyduch

   (klasa gitary Leszka Wojtala) – wyróżnienie    

 

   16. Szkolny Konkurs Miniatur – uczniowie nagrodzeni

 

    Uczniowie klasy fortepianu Julii Michałek;

    Wiktoria Bęben                  Grand Prix

    Nikola Obrał                       I miejsce         gr. I

    Jakub Sosin                        II miejsce        gr. I

    Szymon Kwapiszewski      II miejsce        gr. II

    Damian Klęsk                    I miejsce         gr. III

    Maria Klęsk                        III miejsce      gr. III

    Julia Kasprzyk                    I miejsce         gr. IV

    Julia Paszkot                      II miejsce        gr. IV

    Stanisław Szostak              I miejsce         gr. V

 

    Uczniowie klasy wiolonczeli Jarosława Murzyna;

    Zofia Kupiec                      I miejsce         gr. I

    Natalia Szostak                  I miejsce         gr. II

 

    Uczniowie klasy fortepianu Małgorzaty Suszko;

    Aleksandra Szostak           I miejsce         gr. I

    Bartłomiej Karaś                III miejsce      gr. I

    Przemysław Piwowarczyk II miejsce        gr. II

    Zuzanna Gacek                  II miejsce        gr. III

    Zuzanna Bartosik               II miejsce        gr. III

    Piotr Opyd                         III miejsce      gr. III

       

 

   Uczniowie klasy fortepianu mgr Barbary Iwanejko-Magi:

    Anna Szczur                       I miejsce         gr. V

 

    Uczniowie klasy gitary mgr Marzanny Japołł – Perlik;

    Wiktoria Szostak                II miejsce        gr. II

    Mikołaj Kaleta                   II miejsce        gr. II

    Sylwia Danaj                      III miejsce      gr. IV

    Żaneta Kotarba                  III miejsce      gr. IV

    Anna Dudek                      II miejsce        gr. V

 

    Uczniowie klasy skrzypiec mgr Barbary Toffel;

    Julia Szymoniak                 I miejsce         gr. I

    Rozalia Bik                        II miejsce        gr. I

    Marlena Stawarz                III miejsce      gr. I

    Anna Zawadzka                 I miejsce         gr. III

    Kamila Kowalska               III miejsce      gr. IV

    Oliwia Kurnik                    III miejsce      gr. V

 

   Uczniowie klasy fortepianu Elwiry Utrackiej – Mazur;

   Anna Pisarska                     wyróżnienie

   Julia Więcław                      wyróżnienie

 

   Uczniowie klasy gitary mgr Leszka Wojtala;

   Justyna Mazurek                 III miejsce      gr. IV

   Agnieszka Suchoń              III miejsce      gr. V

 

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach sekcji instrumentów dętych, akordeonu
 i perkusji

  1. Uczennice klasy fletu mgr Joanny Synowiec: Agnieszka Kruczek, Agnieszka Sukiennik, Kamila Gębik – laureaci Makroregionalnego Etapu Przesłuchań CEA Kameralnych Zespołów Dętych w Nowym Sączu oraz udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach CEA Kameralnych Zespołów Dętych Kameralnych w Warszawie
  2. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Kamila Gębik – I miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Gdowie
  3. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Kamila Gębik – I miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Gdowie
  4. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Wiktoria Kasprzyk – II miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Gdowie
  5. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Agnieszka Sukiennik – II miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Gdowie
  6. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Magdalena Sikora – III miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Gdowie
  7. Uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Natalia Urbanik – III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Zakręcone Fleciki w Rybniku
  8. Uczeń klasy akordeonu mgr Iwony Bester – Wiktor Węglarz – wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Wieliczce
  9. Uczniowie klasy akordeonu mgr Iwony Bester – Weronika Hyży i Kamil Szostak – wyróżnienie w kategorii zespoły kameralne na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Wieliczce
  10. Uczniowie klasy perkusji mgr Damiana Mielca – Zuzanna Polończyk i Karolina Strug – udział w Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym w Olkuszu
  11. Uczniowie klasy akordeonu mgr Iwony Bester – Weronika Hyży i Kamil Szostak – udział w Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych „Muzykowanie
    w Trzcianie”
  12. Uczniowie klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego – Jan Miłowski i Maria Skowronek – udział w VIII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia
    w Nowym Targu
  13. Uczennica klasy trąbki mgr Mateusza Tarnawskiego – Aleksandra Piechnik – udział
    w VIII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia w Nowym Targu
  14.  Uczennica klasy perkusji mgr Damiana Mielca – Zuzanna Polończyk, uczeń klasy akordeonu mgr Iwony Bester – Wiktor Węglarz oraz uczennica klasy fletu mgr Joanny Synowiec – Wiktoria Kasprzyk – wyróżnienie na Międzyszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Świątnikach Górnych

 

15. Międzyszkolny konkurs zespołów kameralnych w Gdowie:

Grupa II 

  Kwartet: Wiktoria Bęben, Ewelina Strojna (klasa akordeonu mgr Iwony Bester), Magdalena  Sikora (klasa fletu mgr Joanny Synowiec), Sylwia Markut (klasa perkusji mgr Damiana Mielca) – III miejsce 

Trio: Kamil Szostak, Weronika Hyży (klasa akordeonu mgr Iwony Bester), Zofia Kupiec
– III miejsce

Trio Fletowe; Agnieszka Sukiennik, Agnieszka Kruczek, Kamila Gębik- I miejsce (klasa fletu mgr Joanny Synowiec)

Grupa I

 Duet klarnetowy:  Jan Miłowski, Maria Skowronek – wyróżnienie (z klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego)

 

16.  IV Szkolny Konkurs Zespołów kameralnych w Gdowie:

 Grupa I
Duet:  Julia Szymoniak, Wiktor Węglarz (z klasy akordeonu mgr Iwony Bester) –   II miejsce

Kwartet: Julia Szymoniak, Marlena Stawarz, Szymon Kwapiszewski, Zuzanna Polończyk
(z klasy perkusji mgr Damiana Mielca) – I miejsce

Trio: Damian Burnos  (z klasy saksofonu mgr Doroty Olech), Przemysław Piwowarczyk, Marcin Bankowicz (z klasy perkusji  mgr Damiana Mielca) – II miejsce

Trio: Anna Pisarska, Maria Polończyk, Klaudia Zięba (z klasy perkusji mgr Damiana Mielca)
– III miejsce

Trio: Aleksandra Szostak, Nikola Turakiewicz (z klasy saksofonu mgr Doroty Olech),

Aleksandra Rokosz (klasa perkusji mgr Damiana Mielca) – wyróżnienie

Duet:  Natalia Urbanik, Gabriela Leśniak (z klasy fletu mgr Joanny Synowiec) – I miejsce

Duet:   Małgorzata Janus,  Aleksandra Patalita (z klasy fletu mgr  Joanny Synowiec ) – wyróżnienie

Duet:  Jan Miłowski, Maria Skowronek (z klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego) –
I miejsce

 

Grupa II

Trio: Weronika Hyży,  Kamil Szostak (z klasy akordeonu mgr Iwony Bester), Zofia Kupiec – I miejsce

Kwartet: Ewelina Strojna (z klasy akordeonu mgr Iwony Bester), Magdalena Sikora (z klasy fletu mgr Joanny Synowiec), Sylwia Markut (z klasy perkusji mgr Damiana Mielca),Wiktoria Bęben  –  I miejsce

Kwartet: Karolina Strug, Sylwia Markut , Paweł Dubiel, Zuzanna Polończyk (klasa perkusji  mgr Damiana Mielca) – II miejsce

Duet:  Jakub Bankowicz, Justyna Czopek (z klasy fletu mgr Joanny Synowiec) – III miejsce

Trio: Paulina Nawojowska, Zuzanna Nawojowska (z klasy saksofonu mgr Doroty Olech),
Michał Tuleja (z klasy perkusji mgr Damiana Mielca) – I miejsce

Trio:  Alicja Wróbel, Bartłomiej Biros, Maria Skowronek (z klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego)  – II miejsce

 

17.Szkolny Konkurs Miniatur

 

Uczniowie klasy fletu mgr Joanny Synowiec

Wiktoria Kasprzyk

II miejsce      

gr. II

Kamila Gębik

II miejsce             

gr .III

Joanna Daniel

II miejsce            

gr .IV

Magdalena Sikora

II miejsce            

gr. IV

Agnieszka Kruczek

II miejsce            

gr. V

Agnieszka Sukiennik

II miejsce            

gr. V

Julia Zastawniak

wyróżnienie

gr. II

 

Uczniowie klasy akordeony mgr Iwony Bester

Ewelina Strojna

III miejsce    

gr. IV

Kamil Szostak

wyróżnienie

gr. II

Weronika Hyży

wyróżnienie

gr.  II

 

Uczniowie klasy trąbki mgr Mateusza Tarnawskiego

Aleksandra Piechnik

II miejsce 

gr. V

 

Uczniowie klasy saksofonu mgr Dorota Olech

Zuzanna Nawojowska

II miejsce  

gr. V

 

Uczniowie klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego

Maria Skowronek

II miejsce          

gr. I

Bartłomiej Biros

III miejsce              

gr. V

Kacper Pilch

wyróżnienie

gr. II

 

Uczniowie klasy perkusji mgr Damiana Mielca

Karolina Strug

III miejsce                

gr. IV

Sylwia Markut

III miejsce                

gr. IV

 

Koncerty i audycje uczniów:

– 4 października 2013r. – Koncert z okazji Ślubowania klas pierwszych Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdowie. Przygotowanie uczniów: mgr Piotr Boronowicz, mgr Leszek Wojtal, mgr Ewa Kieres, mgr Elżbieta Gawryszewska

– 20 listopada 2013r. – Koncert Laureatów Szkolnego Konkursu Miniatur. Przygotowanie uczniów: mgr Julia Michałek, mgr Barbara Toffel, mgr Marzanna Japołł-Perlik, mgr Barbara Iwanejko-Maga, mgr Iwona Bester, Małgorzata Suszko, mgr Jarosław Murzyn

– 19 grudnia 2013r. – Koncert Kolęd w CK w Gdowie. Przygotowanie uczniów: mgr Elżbieta Gawryszewska, mgr Piotr Boronowicz, mgr Jarosław Murzyn, mgr Barbara Toffel.

– 5 stycznia 2014r. – Koncert Kolęd w Wieliczce. Przygotowanie uczniów: mgr Elżbieta Gawryszewska.

– 23 stycznia 2014r. – Koncert klas fortepianu i perkusji, Przygotowanie uczniów: mgr Julia Michałek, Małgorzata Suszko, mgr Damian Mielec, mgr Jarosław Murzyn.

– 21 stycznia 2014r. – Koncert klasy gitary. Przygotowanie uczniów mgr Leszek Wojtal, mgr Marzanna Japołł-Perlik.

– 15 stycznia 2014r. – Koncert klasy trąbki, fletu, akordeonu. Przygotowanie uczniów mgr Mateusz Tarnawski, mgr Joanna Synowiec, mgr Iwona Bester.

 – 15 stycznia 2014r – Koncert klasy wiolonczeli i skrzypiec. Przygotowanie uczniów mgr Jarosław Murzyn, Aleksandra Szota

– 20 stycznia 2014r. – koncert klasy skrzypiec, fortepianu. Przygotowanie uczniów mgr Barbara Toffel, mgr Barbara Iwanejko-Maga.

 -26 stycznia 2014r. – koncert Kolęd w Sanktuarium NNMP w Gdowie. Przygotowanie uczniów: mgr Elżbieta Gawryszewska,

– 26 stycznia 2014r. – Koncert charytatywny z fundacją Dar Serca dla bezdomnych psów i kotów Kraków. Organizacja i przygotowanie mgr Marzanna Japołł-Perlik.

– 11 marca 2014r. – Koncerty umuzykalniające dla uczniów klas I-III, prowadzenie Ewa Kieres. Przygotowanie uczniów mgr Iwona Bester, Małgorzata Suszko, Andrzej Ruciński, Jarosław Murzyn, Marzanna Japołł –Perlik, Barbara Iwanejko – Maga, Małgorzata Suszko, Barbara Toffel, Marta Kmiecik-Kulig, Leszek Wojtal, Joanna Synowiec, Dorota Olech, Mateusz Tarnawski, Aleksandra Szota, Elwira Utracka-Mazur, Damian Mielec,  

 

 – 12 marca 2014r.- Koncerty umuzykalniające dla uczniów klas IV- VI, prowadzenie

Małgorzata Suszko, Andrzej Ruciński. Przygotowanie uczniów mgr Iwona Bester, Małgorzata Suszko, Andrzej Ruciński, Jarosław Murzyn, Marzanna Japołł –Perlik, Barbara Iwanejko – Maga, Małgorzata Suszko, Marta Kmiecik-Kulig, Leszek Wojtal, Joanna Synowiec, Dorota Olech, Mateusz Tarnawski, Aleksandra Szota, Elwira Utracka-Mazur, Damian Mielec, Barbara Toffel

– 31 marca 2014r. Koncert Laureatów IV Szkolnego Konkursu Zespołów Kameralnych. Przygotowanie uczniów mgr Iwona Bester, Małgorzata Suszko, Andrzej Ruciński, Jarosław Murzyn, Marzanna Japołł –Perlik, Barbara Iwanejko – Maga, Małgorzata Suszko, Marta Kmiecik-Kulig, Leszek Wojtal, Joanna Synowiec, Dorota Olech, Mateusz Tarnawski, Aleksandra Szota, Elwira Utracka-Mazur, Damian Mielec, Barbara Toffel

– 2 kwietnia 2014r. oprawa Mszy Św. z okazji Białego Marszu Gdów – Niegowić. Przygotowanie uczniów Elżbieta Gawryszewska.

– 27 kwietnia 2014r. Wieczornica z okazji Kanonizacji Jana Pawła II. Przygotowanie uczniów Elżbieta Gawryszewska, Barbara Toffel, Marzanna Japołł-Perlik, Jarosław Murzyn, Joanna Synowiec

– 9 maja 2014r. – Koncert Laureatów III Międzyszkolnego Konkursu Zespołów Kameralnych w Szczyrzycu. Przygotowanie uczniów: mgr Iwona Bester, mgr Jarosław Murzyn, mgr Marta Kmiecik-Kulig, mgr Joanna Synowiec,

-2 czerwca 2014r. – oprawa Mszy Św. w Kościele o. Dominikanów oraz udział
w finałowym koncercie w Ogrodzie Botanicznym w ramach Małopolskich Warsztatów Chóralnych. Przygotowanie uczniów Elżbieta Gawryszewska

– 16 czerwca 2014r. – Koncert uczniów klas I-III/6. Przygotowanie uczniów: mgr Marta Kmiecik – Kulig, mgr Barbara Toffel, Małgorzata Suszko, mgr Mateusz Tarnawski, mgr Jarosław Murzyn, mgr Dorota Olech, mgr Damian Mielec, mgr Michał Borowski, mgr Joanna Synowiec, mgr Marek Suchoń, Aleksandra Szota, mgr Marzanna Japołł-Perlik, mgr Leszek Wojtal, Barbara Iwanejko – Maga.

– 18 czerwca 2014r. – Koncert Szkolny w Centrum Kultury w Gdowie. Przygotowanie uczniów: mgr Mateusz Tarnawski, mgr Joanna Synowiec, mgr Marzanna Japołł-Perlik, mgr Jarosław Murzyn, mgr Dorota Olech, mgr Iwona Bester, mgr Barbara Toffel, mgr Leszek Wojtal, mgr Barbara Iwanejko-Maga, mgr Elżbieta Gawryszewska, mgr Piotr Boronowicz

– 23 czerwca 2014 r. Koncert w Kopalni Soli w Wieliczce. Przygotowanie uczniów:  mgr Joanna Synowiec, mgr Marzanna Japołł-Perlik, mgr Jarosław Murzyn, mgr Elżbieta Gawryszewska, mgr Adam Czyżowski, mgr Iwona Bester

– 27 czerwca 2014r. – Koncert na zakończenie roku szkolnego. Przygotowanie uczniów: mgr Marzanna Japołł-Perlik, mgr Joanna Synowiec, mgr Barbara Toffel, mgr Barbara Iwanejko- Maga, mgr Mateusz Tarnawski.