Osiągnięcia 2015/2016

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

 

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach sekcji instrumentów strunowych i teorii.

 

Konkursy pozaszkolne:

 

1. Uczniowie klasy gitary mgr Marzanny Japołł-Perlik

XVIII Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów w Limanowej

– Roksana Woźniak, Julia Kanciruk – udział

 

2. Uczniowie klas teorii mgr Ewy Kieres

XV Regionalny Konkurs z Kształcenie Słuchu dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia

– Zuzanna Bartosik, Weronika Hyży – udział

Przygotowanie uczniów do egzaminów wstępnych do Szkół Muzycznych II stopnia: N. Szostak, A. Zawadzka, S. Giza, K. Gębik, W. Kasprzyk, W. Hyży

                       

3. Uczniowie klasy fortepianu mgr Julii Michałek

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Trzcianie

 – Szymon Kwapiszewski – udział

 Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych

– Agnieszka Dudek ( Maria Zabdyr) – I miejsce

– Izabela Skimina i Arleta Cichoń – II miejsce

 VII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów – Piotr Żywiołek, Izabela Skimina, Agnieszka Dudek – udział

 Konkurs Moja muzyka jest we mnie – Skawina

– Piotr Żywiołek – III miejsce

– Izabela Skimina – wyróżnienie I stopnia

 

4. Uczniowie klasy wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna

VII Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy „ Młody Polski Wiolonczelista” Bochnia

– Zofia Kupiec – III miejsce (22p)

XVIII Małopolski Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów

– Zofia Kupiec – II miejsce (23p.)

Zespół kameralny:

 Przesłuchania Regionalne CEA Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia- kwartet: A .Zawadzka, G. Kaczmarczyk, N. Szostak, Zuzanna Bartosik

V Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Gdów- kwartet – I miejsce

 

5. Uczniowie klas teorii p. Kingi Rolki

I Ogólnopolski Przegląd Zespołów Rytmicznych Szkół Muzycznych I stopnia Dobczyce

– klasa III – wyróżnienie

VII Małopolski Przegląd Interpretacji Ruchowych Utworów Muzycznych Kraków

– udział klasa II

 

6. Zespół kameralny mgr Aleksandry Szoty

 V Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Gdów

– kwartet – I miejsce

 

7. Uczniowie klasy skrzypiec mgr Barbary Toffel

XII Festiwal Młodych Instrumentalistów i Kameralistów Kraków-Podgórze

 – Anna Zawadzka – udział

Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy w Treviso we Włoszech

–Anna Zawadzka – udział

I Międzyszkolny Festiwal Skrzypcowy „ Wiosenne Inspiracje” Kraków

Anna Zawadzka – I miejsce

 Julia Szymoniak  II miejsce

 Sylwia Giza  – III miejsce

 Sonia Kanciruk – III miejsce

Przesłuchania Regionalne CEA Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia

– Anna Zawadzka – udział wraz z zespołem

V Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Gdów- Anna Zawadzka – udział wraz z zespołem- I miejsce

 

8. Uczniowie klasy fortepianu mgr Elwiry Utrackiej – Mazur

VII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów

– Aleksandra Szostak- udział

Przesłuchania Regionalne CEA Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia

– Zuzanna Bartosik – udział wraz z zespołem

V Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Gdów- Zuzanna Bartosik – udział wraz z zespołem- I miejsce

 

Konkursy szkolne:

        

Szkolny Konkurs Miniatur –  w konkursie wzięło udział 38 uczniów sekcji

uczniowie nagrodzeni;     

       

1. Uczniowie klasy fortepianu mgr Barbary Iwanejko-Magi

Maria Miłowska                     III miejsce gr. I

Małgorzata Grochal               III miejsce gr. II 

 

2. Uczniowie klasy gitary mgr Marzanny Japołł – Perlik

Zuzanna Zawała         I wyróżnienie gr. O

Roksana Woźniak       III miejsce       gr. II

Julia Kanciruk             I miejsce         gr. IV

Sylwia Tuleja              III miejsce       gr. V

 

3. Uczniowie klasy fortepianu mgr Julii Michałek;

Izabela Skimina                      I miejsce         gr. I

Arleta Cichoń                         III miejsce       gr. I

Agnieszka Dudek                    III miejsce       gr. II

Szymon Kwapiszewski            III miejsce       gr. IV

 

4. Uczniowie klasy wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna

Kinga Hyży                              II miejsce        gr. I

Martyna Niewiarowska         III miejsce       gr. II

Izabela Zawadzka                   III miejsce       gr. II

Zofia Kupiec                           I miejsce         gr. III

Natalia Szostak                       II miejsce        gr. V

           

5. Uczniowie klasy skrzypiec mgr Aleksandry Szoty;

Alicja Kwapiszewska              wyróżnienie    gr. I 

Gabriela Kaczmarczyk           III miejsce       gr. V

 

6. Uczniowie klasy skrzypiec mgr Barbary Toffel;

Oliwia Kasprzyk                      II miejsce        gr. II

Julia Szymoniak                      II miejsce        gr. III

Marlena Stawarz                   III miejsce       gr. III

Anna Zawadzka                      I miejsce         gr. V

Sylwia Giza                             III miejsce       gr. V

 

7. Uczniowie klasy fortepianu mgr Elwiry Utrackiej – Mazur;

Urszula Zając                         I wyróżnienie  gr. O

Magdalena Kasprzyk              I wyróżnienie  gr. O

Kacper Kwinta                                     II miejsce         gr. I  

Aleksandra Szostak                III miejsce       gr. III

Zuzanna Bartosik                   III miejsce       gr. V

 

8. Uczniowie klasy gitary mgr Agnieszki Zahaczewskiej;

Bartłomiej Karaś                    III miejsce       gr. III                                    

                                                                    

V Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych – w konkursie wzięło udział

Uczniowie nagrodzeni:

Grupa I

duety, tria:

Agnieszka Dudek (klasa fortepianu mgr Julii Michałek), M. Zabdyr – I miejsce

– Izabela Skimina, Arleta Cichoń (klasa fortepianu mgr Julii Michałek) – I miejsce

– Zuzanna Zawała, Roksana Woźniak (klasa gitary mgr Marzanny Japołł – Perlik)- II miejsce

– Małgorzata Grochal, Dominika Nawojowska (klasa fortepianu mgr Barbary Iwanejko – Magi) – III miejsce

– Izabella Zawadzka (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna), Maria Polończyk (klasa skrzypiec mgr Aleksandry Szoty) – III miejsce

– Maja Satoła, Barbara Kamińska (klasa gitary mgr Marzanny Japołł – Perlik) – wyróżnienie

– Paula Stawarz, Patrycja Korus (klasa skrzypiec mgr Aleksandry Szoty) – wyróżnienie

– Julia Tomasik (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna), Maria Surowiec (klasa skrzypiec mgr Aleksandry Szoty), J. Barszcz – wyróżnienie

Grupa II

duety:

Ewelina Kaciczak ( klasa gitary mgr Leszka Wojtala), Z. Polończyk – II miejsce

– Izabella Zawadzka, Martyna Niewiarowska (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna) – II miejsce

– Aleksandra Szostak (klasa fortepianu mgr Elwiry Utrackiej – Mazur), Zofia Francuz (klasa fortepianu mgr Barbary Iwanejko – Magi) – III miejsce

 – Kamila Nęcek, Kamila Przepolska ( klasa gitary mgr Leszka Wojtala) – III miejsce

tria:

– Zofia Kupiec (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna), W. Węglarz, W. Hyży – I miejsce

– Szymon Kwapiszewski (klasa fortepianu mgr Julii Michałek), Zofia Kupiec (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna), K. Gębik – III miejsce

Grupa III

kwartety, większe składy:

– Anna Zawadzka (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel), Gabriela Kaczmarczyk (klasa skrzypiec mgr Aleksandry Szoty), Natalia Szostak (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna), Zuzanna Bartosik (klasa fortepianu mgr Elwiry Utrackiej – Mazur) – I miejsce

– Sylwia Tuleja, Wiktoria Szostak, Julia Kanciruk, Mikołaj Kaleta (klasa gitary mgr Marzanny Japołł – Perlik)- II miejsce

– Rozalia Bik, Marlena Stawarz, Julia Szymoniak (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel)  

Martyna Niewiarowska (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna)- wyróżnienie          

 

                  

 

Działalność artystyczna uczniów:

Uczniowie naszej sekcji przygotowani przez nauczycieli: instrumentalistów, chóru, zespołów wokalnych, rytmicznych i orkiestry, czynnie uczestniczyli w życiu szkoły biorąc udział w koncertach i audycjach szkolnych i klasowych na terenie szkoły i poza nią. 

 

– 5 października 2015r. – Koncert z okazji Ślubowania klas pierwszych Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdowie. Przygotowanie uczniów: p. K. Rolka, prowadzenie p. J. Murzyn

13 października 2015r. – Koncert orkiestry symfonicznej z okazji święta KEN Gimnazjum w Niegowici, przygotowane uczniów p. A. Czyżowski, p. J. Murzyn

– 30 października 2015r. – Koncert w Kampusie Wielickim przygotowanie uczniów: p. K. Rolka, A. Czyżowski, p. E. Utracka-Mazur, E. Kieres,

16 listopada 2015r. – Koncert orkiestry dętej w Wieliczce, przygotowanie p. A. Czyżowski

-19 listopad 2015r. – Koncert laureatów SKM, prowadzenie p. J. Murzyn, przygotowanie uczniów-nauczyciele sekcji

-26 listopad 2015r. – Koncert orkiestry międzyszkolnej w SP nr 101 w Krakowie, przygotowanie uczniów: p. A. Czyżowski, p. J. Murzyn, prowadzenie p. A. Szota

– 28 listopad 2015r. – Koncert chóru w Kampusie Wielickim –dedykowany koordynatorom Światowych Dni Młodzieży z całego świata  

– 13 grudnia 2015r. – Koncert w ramach projektu „B. Bartok – kompozytor i człowiek” aula Florianka w Krakowie przygotowanie uczniów p. B. Iwanejko-Maga

– 21 grudnia 2015r. – Koncert Kolęd w Gimnazjum  w Gdowie. Przygotowanie uczniów:

  p. E. Gawryszewska, K. Rolka, E. Utracka-Mazur, J. Michałek, p. J. Murzyn, p. M. Japołł-Perlik, prowadzenie p. A. Szota

– 9 stycznia 2016. – Koncert Charytatywny na zakup akordeonu udział nauczycieli: p. L. Wojtal, p. A. Czyżowski, p. B. Toffel, p. A. Zahaczewska, p. E. Utracka-Mazur, p. M. Japołł-Perlik, p. J. Murzyn

– 10 stycznia 2016r. – Wieczór Kolęd w Sanktuarium MB w Gdowie. Przygotowanie uczniów: p. E. Gawryszewska, p. J. Murzyn, p. A. Czyżowski

– 11 stycznia 2016r. – Koncert klasy pierwszej, przygotowanie uczniów p. A. Zahaczewska, p. J. Michałek, p. E. Utracka-Mazur, p. A. Szota, p. J. Murzyn, p. M. Japołł-Perlik 

– 15 stycznia 2016r. – Koncert w Campus Misericordiae Brzegi-Wieliczka, przygotowanie uczniów: p. A. Czyżowski, p. E. Gawryszewska, p. J. Murzyn

– 16 stycznia 2016r. – Koncert Kolęd w Solnym Mieście w Wieliczce. Przygotowanie uczniów: p. E. Gawryszewska, p. J. Murzyn, p. A. Czyżowski

– 21 marca 2016r. – Koncerty umuzykalniające dla uczniów, przygotowanie p. B. Toffel, J. Murzyn, p. M. Japołł- Perlik, J. Michałek, prowadzenie p. J. Murzyn

– 22 marca 2016r. – Koncert umuzykalniający dla szkół, przygotowanie: p. J. Murzyn

– 6 maja 2016r. – Koncert prezentacja instrumentów dla kandydatów do PSM I stopnia w Gdowie, przygotowanie uczniów: p.  J. Murzyn, p. B. Toffel, E. Kieres, p. E. Utracka-Mazur

– 9 maja 2016r. – Koncert Laureatów V Międzyszkolnego Konkursu Zespołów Kameralnych w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”. Przygotowanie uczniów: p. J. Murzyn, p. J. Michałek, p. A. Szota, 

– 2 czerwca 2016r. – Koncert uczniów klas I-III/6. Przygotowanie uczniów: p. J. Murzyn, p. J. Michałek, p. A. Szota, p. M. Japołł-Perlik, p. L.Wojtal, p. B. Iwanejko – Maga.,  p. E. Utracka-Mazur, p. B. Toffel,  prowadzenie p. M. Japołł- Perlik

– 16 czerwca 2016 r. Koncert w Filharmonii w Krakowie. Przygotowanie uczniów: p. J. Murzyn, p. E. Gawryszewska, p. A. Czyżowski, p. J. Michałek, p. B. Toffel, p. A. Szota, p. K. Rolka, p. Utracka-Mazur

– 23 czerwca 2016r. – Koncert wyróżniających się dyplomantów. Przygotowanie uczniów: p. M. Japołł-Perlik,  p. B. Toffel,  prowadzenie koncertu p. J. Murzyn

– 24 czerwca 2016r. – występ Zespołu rytmicznego na zakończenie roku szkolnego przygotowanie uczniów, p. K. Rolka

 

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach sekcji instrumentów dętych, akordeonu
 i perkusji

I. Udział  uczniów w konkursach pozaszkolnych

 

1.Uczniowie klasy fletu  pani mgr Joanny Synowiec:

przygotowanie wraz z mgr Andrzejem Rucińskim zespołu fletowo – klarnetowego do Makroregionalnych Przesłuchań Dętych Zespołów Kameralnych

– przygotowanie uczennic Kamili Gębik oraz Wiktorii Kasprzyk do Międzynarodowego Konkursu Fletowego w Jastrzębiu Zdroju

– przygotowanie uczennic Kamili Gębik oraz Wiktorii Kasprzyk do III Ogólnopolskiego Konkursy Fletowego w Gdowie

Wiktoria Kasprzyk – III miejsce

Kamila Gębik – wyróżnienie

– przygotowanie uczniów do V Małopolskiego Konkursu Zespołów Kameralnych DUET

(flet M. Zabdyr, fortepian A. Dudek)  – I miejsce,

TRIO 2 flety- W. Kasprzyk, K. Gębik, klarnet- J. Miłowski – wyróżnienie

– przygotowanie Marii Zabdyr do Ogólnopolskiego Festiwalu „Zakręcone fleciki” w Rybniku

 

2. Uczniowie klasy perkusji mgr Damiana Mielca

– udział Zuzanny Polończyk, Aleksandry Rokosz- Duet w V Małopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych – wyróżnienie.

– udział  Zuzanny Polończyk w I  Konkursie perkusyjnym w Skawinie.

– udział Zuzanny Polończyk w II Konkursie perkusyjnym w Trzcianie.

 

3. Uczniowie klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego

 – udział ucznia Jana Miłowskiego (klasa III/4) na XV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie.

– przesłuchania CEA – Wadowice – trio dęte drewniane w składzie: Jan Miłowski, Kamila Gębik, Wiktoria Kasprzyk (20 pkt.)

 – V Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych w Gdowie –
trio w składzie: Jan Miłowski, Kamila Gębik, Wiktoria Kasprzyk – wyróżnienie

 – Jan Miłowski – wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych „JUPITER”

 – Aleksandra Domoń i Jan Jasek – udział w II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Trzcianie

– 24.05 2016 r. – Jan Miłowski – I miejsce w kategorii soliści w I Ogólnopolskim Konkursie Klarnetowo-Saksofonowym w Świątnikach Górnych „KLAKSON” 2016 r.

– 24.05.2016 r. – trio w składzie: Jan Miłowski – klarnet, Paweł Szostak – saksofon, Kamil Szostak – akordeon – udział w I Ogólnopolskim Konkursie Klarnetowo-Saksofonowym w Świątnikach Górnych „KLAKSON” 2016

 

4. Uczniowie klasy puzonu mgr Andrzeja Tkaczyka

– IX Regionalny Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Krakowskiego w Nowym Targu -Michał Wcisło zdobył wyróżnienie

– X Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Jupiter 2016 w Krakowie- Michał Wcisło wyróżnienie

 

5. Uczniowie klasy trąbki mgr Mateusza Tarnawskiego

– udział uczniów Maksymiliana Jedynaka i  Karola Włocha w  II Ogólnopolskim  Konkursie Instrumentów Dętych i Perkusji w Trzcianie

 

6. Uczniowie klasy akordeonu mgr Iwony Bester

Przygotowanie zespołu kameralnego ;Z. Kupiec- wiolonczela, W. Węglarz

i W. Hyży- akordeon  do przesłuchań zespołów kameralnych organizowanych przez CEA.

– Przygotowanie i udział zespołu kameralnego Z. Kupiec- wiolonczela, W. Węglarz i W. Hyży- akordeon  w Międzynarodowym Konkursie Srebrna Szybka.

– V Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Czasławiu

– Wiktor Węglarz  – wyróżnienie /solo/

– Zespół kameralny- Z. Kupiec- wiolonczela, W. Węglarz , W. Hyży- akordeon  – II miejsce

 – V Małopolski  Konkurs Zespołów Kameralnych w Gdowie- Zespól kameralny

Z. Kupiec- wiolonczela, W. Węglarz i W. Hyży- akordeon  – III miejsce

 

7. Uczniowie klasy saksofonu mgr Doroty Olech

– udział uczniów  Pawła Szostaka, Emilii Kowalskiej –w  Konkursie Instrumentów Dętych, Trzcianie

 

II. Udział uczniów  w konkursach  szkolnych

 

1. Uczniowie klasy fletu mgr Joanny Synowiec

Szkolny konkurs miniatur

Grupa II–  III miejsce – Natalia Urbanik

                – III miejsce – Amelia Bednarska

Grupa V II miejsce – Kamila Gębik

              – II miejsce – Wiktoria Kasprzyk

Grupa 0  –I wyróżnienie – Maria Zabdyr

  

Szkolny  Konkurs Zespołów Kameralnych

Grupa  I A-duet (flet – Maria Zabdyr, fortepian- A. Dudek) – I miejsce

Grupa IB -trio (flet-N. Urbanik, akordeon- L. Perkowska, , perkusja F. Kasprzyk) – wyróżnienie

Grupa IIIC sekstet fletowy–  M. Zając, G. Leśniak,  J. Zastawniak, A. Bednarska,

A. Patalita, Z. Bzdyl – wyróżnienie

Grupa IIB -trio 2 flety- W. Kasprzyk, K. Gębik, klarnet- J. Miłowski – – II miejsce

Grupa IIB -trio flet- K. Gębik, , wiolonczela-Z. Kupiec, fortepian Sz. Kwapiszewski– III miejsce

                                

warsztaty metodyczne prowadzone przez prof. Jerzego Mrozika 15.04.2016 PSM Gdów- uczniowie klasy fletu

 

2. Uczniowie klasy perkusji mgr Damiana Mielca:

  przygotowanie uczniów do szkolnego konkursu miniatur

Udział uczniów klasy perkusji: M. Bankowicz, Z. Polończyk, A. Rokosz, A. Nowak, Z. Judka

 Szkolny  Konkurs Zespołów Kameralnych

 

Grupa IIA- Duet -Zuzanna Polończyk, Aleksandra Rokosz I miejsce grupa II.

Grupa IIA -Zuzanna Polończyk, Ewelina Kaciczak  I miejsce.

– Julia Barszcz wyróżnienie grupa I

– Filip Kasprzyk wyróżnienie grupa I

Dodatkowo uczniowie klasy perkusji brali udział

-w koncercie oraz warsztatach marimbowych z Koreańską perkusistką Se-Mi Whang w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

 

3. Uczniowie klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego

 

Szkolny konkurs miniatur

Grupa 0 – Aleksandra Domoń –  I wyróżnienie

              – Jan Jasek- I wyróżnienie

Grupa I- Emilia Zdebska – II miejsce

Grupa IV – Jan Miłowski – II miejsce

 

Szkolny  Konkurs Zespołów Kameralnych

-Grupa II B- trio 2 flety- W. Kasprzyk, K. Gębik, klarnet- J. Miłowski II miejsce

-Grupa II B- trio – Łukasz Burnos, Emilia Zdebska, Róża Kulma. III miejsce- Grupa IIB- trio – Jan Miłowski, Maria Skowronek, Anna Kasprzyk III miejsce

-Grupa II B- trio Jan Miłowski – klarnet Paweł Szostak -saksofon Kamil Szostak– akordeon

 

4. Uczniowie klasy puzonu mgr Andrzeja Tkaczka

Szkolny Konkurs Miniatur

Grupa 0 – Magdalena Stopa- II wyróżnienie

              – Kacper Sikora- I wyróżnienie

Grupa II – Albert Kowalik- III miejsce

Grupa II – Oskar Wróblewski- I miejsce

Grupa III – Michał Wcisło- III miejsce

 

5. Uczniowie klasy akordeonu mgr Iwony Bester

Szkolny Konkurs Miniatur;

Grupa II – Emilia Knapik – wyróżnienie

Grupa IV- Wiktor Węglarz – I miejsce

Grupa V – Weronika Hyży – III miejsce

               – Kamil Szostak – III miejsce

Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych

   Grupa II B – Z. Kupiec- wiolonczela, W. Węglarz i W. Hyży- akordeon  – I miejsce

    Grupa I B – L. Perkowska- akordeon , N. Urbanik – flet. F. Kasprzyk- perkusja   – wyróżnienie

 

6. Uczniowie klasy mgr Doroty Olech

Szkolny Konkurs Miniatur;

Grupa 0- Victoria Józkowicz, –  II wyróżnienie

Grupa II – Paweł Szostak – I miejsce

              –  Emilia Kowalska – II miejsce

     Grupa IV – Mateusz Pytel– III miejsce

                – Damian Burnos, III miejsce

Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych

Grupa II -Jan Miłowski – klarnet Paweł Szostak – saksofon Kamil Szostak– akordeon- II miejsce

 

7. Uczniowie klasy mgr Mateusza Tarnawskiego

Szkolny Konkurs Miniatur;

Grupa II – Szymon Wcisło-II miejsce

Grupa III – Wojciech Grochal III miejsce

 

III. Udział uczniów w koncertach i audycjach szkolnych i poza szkolnych

Uczniowie klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego

-10 listopada 2015 r. – audycja klasowa – PSM I st. w Gdowie,

– 08 grudnia 2015 r. – audycja klasowa – PSM I ST. W Gdowie,

– 22 grudnia 2015 r. – integracja uczniów i rodziców – wigilia klarnetowa –
wspólne kolędowanie.

– 6  maja 2016 r. – Aleksandra Domoń – udział w koncercie szkolnym dla młodzieży
z kursów przygotowawczych w Gdowie

– 3 czerwca 2016 r. – Jan Jasek – udział w koncercie szkolnym w Gdowie.

– 16 czerwca 2016 r.– Jan Miłowski – udział w Międzyszkolnym koncercie
w Filharmonii Krakowskiej

 

Uczniowie klasy akordeonu mgr Iwony Bester

– 9.12.2015 – Audycja klasy akordeonu- udział wszystkich uczniów.

– 21 i 22.03.2016 koncerty środowiskowe – Wiktor Węglarz

– 14.04 2016- audycja dla uczniów biorących udział w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym

-6.05 2016 koncert dla kandydatów do szkoły – Weronika Hyży

– 8.06.2016 – Audycja klasy akordeonu- udział wszystkich uczniów.

– 16.06.2016- Koncert w Filharmonii w Krakowie –  Zespół kameralny Z. Kupiec, W. Węglarz W. Hyży;

– Wiktor Węglarz – solo

 

  Uczniowie klasy mgr Damiana Mielca

– 6.05.2016 Zuzanna Polończyk, Aleksandra Rokosz udział w koncercie promocyjnym dla kandydatów do szkoły.

– 2.06.2016 Julia Barszcz udział w szkolnym koncercie klas I/6.

– 16.06.2016 Zuzanna Polończyk udział w szkolnym koncercie w Filharmonii Krakowskiej.

 

   Uczniowie klasy mgr Joanny Synowiec

Koncert Laureatów Szkolnego Konkursu Miniatur : Kamila Gębik, Wiktoria Kasprzyk

– Audycja klas I/6- Maria Zabdyr

– Audycja klasy fletu 10 12 2015 cała klasa fletu

– Koncert Laureatów V MKZK 9.05.2016 Manggha – Maria Zabdyr

– „Zaczarowany świat muzyki”20.05.2016 Natalia Urbanik

– „Spotkania z muzyką” 21.05.2016 Maria Zabdyr, Wiktoria Kasprzyk

– Audycje klasy fletu 22.05 2016, 8.06.2016 cała klasa fletu

– Audycja dla klas I – III/6 2.06.2016 Natalia Urbanik, Gabriela Leśniak, Maria Zabdyr

– Koncert w Filharmonii 14.06.2016 Maria Zabdyr, Kamila Gębik, Wiktoria Kasprzyk

 

   Uczniowie klasy mgr Andrzeja Tkaczyka

– udział uczniów w koncercie laureatów Szkolnego Konkursu Miniatur w Auli w Gdowie

-2.06.2016- udział uczniów w koncercie umuzykalniającym dla klas I-III/6

-21 i 22.03.2016-  udział uczniów w koncercie umuzykalniającym dla klas IV-VI/6

– zorganizowanie popisu puzonowego w szkole

– udział uczniów w koncertach z orkiestrą szkolną  uczniowie(Michał Wcisło, Albert Kowalik, Łukasz Kasprzyk)

 

Uczniowie klasy saksofonu mgr Doroty Olech

– 30.10.2015r.- Victoria Józkowicz – Koncert  – Kampus Wieliczka

–  21.12.2015r.- Victoria Józkowicz – Koncert świąteczny – CK Gdów

–  21.03.2016, CK Gdów-  Victoria Józkowicz, kl. I/4 – Koncert umuzykalniają

 – 22.03.2016, CK Gdów  Paweł Szostak, kl. II/4 – Koncert umuzykalniający

    

Uczniowie klasy klarnetu mgr Marka Suchonia

10.11.2015  klasie klarnetu odbyła się audycja klasowa.

Orkiestra Dęta

14.10.2015- udział orkiestry dętej w koncercie z okazji KEN

16.06 2016- udział orkiestry dętej w koncercie w Filharmonii Krakowskiej