Osiągnięcia 2016/2017

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach sekcji instrumentów strunowych i teorii.

 

Konkursy pozaszkolne:

 

1. Chór szkolny mgr Elżbieta Gawryszewska

Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski" CK Gdów – II miejsce i nominacja do Gali Konkursu oraz do Finałów

 

2.Uczniowie klasy fortepianu mgr Anny Huszczo

 Konkurs Moja muzyka jest we mnie – Skawina

            – Małgorzata Kurleto – III wyróżnienie

 

3.Uczniowie klasy gitary mgr Marzanny Japołł-Perlik

VI Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych

            – Zuzanna Zawała, Julia Kanciruk – III miejsce

            – Natalia Pajor, Nikola Pajor, Amelia Szostak – wyróżnienie

Przesłuchania Regionalne CEA klas gitary

            – Zuzanna Zawała, Roksana Woźniak

 

4.Uczniowie klas teorii mgr Ewy Kieres

 IV Regionalny Konkurs z Kształcenia Słuchu w Dobczycach

            – Zuzanna Polończyk  – III miejsce

            – Albert Kowalik – udział

 I Międzyszkolnym Konkursie umiejętności słuchowych i wiedzy teoretycznej z kształcenia słuchu " Już wiem co słyszę" w SM I st. im. Mjr. H. H. Baranowskiego w Krakowie

           – Zuzanna Polończyk – I miejsce

           – Albert Kowalik, Szymon Kwapiszewski – wyróżnienie

 Przesłuchania Regionalne CEA w Nowym Targu

           – Amelia Magdziarz

Przygotowanie uczniów do egzaminów wstępnych do Szkół Muzycznych II stopnia:    

            -Jan Miłowski, Szymon Kwapiszewski

                       

5.Uczniowie klasy fortepianu mgr Julii Michałek

II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Trzcianie

            – Piotr Żywiołek – I miejsce

            – Szymon Kwapiszewski, Izabela Skimina – udział

 Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych w Trzcianie

            -Izabela Skimina i Arleta Cichoń – III miejsce

I Ogólnopolski Konkurs Muzyczny pamięci Mieczysława Karłowicza w Krakowie

            – Piotr Żywiołek – wyróżnienie II stopnia

V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Mały pianista w Myślenicach

            – Piotr Żywiołek – udział

XX Małopolski Konkurs Pianistyczny w Tuchowie

            – Piotr Żywiołek – udział

I Małopolski Konkurs Pianistyczny w Krzeszowicac

          -Piotr Żywiołek – II miejsce

VI Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych w Gdowie

        – Izabela Skimina i Arleta Cichoń – II miejsce

II Międzyszkolny Konkurs „ Na cztery ręce i więcej” w Miechowie

         – Izabela Skimina i Arleta Cichoń – III miejsce

II Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Kraków

           – Piotr Żywiołek – I miejsce

           – Szymon Kwapiszewski – II miejsce

           – Izabela Skimina – III miejsce

           – Anna Domagała – wyróżnienie

          – Nikola Pijanowska – wyróżnienie

 Konkurs Moja muzyka jest we mnie – Skawina

         – Nikola Pijanowska – II miejsce

         – Szymon Kwapiszewski – III miejsce

         – Anna Domagała – wyróżnienie III st.

Przesłuchania CEA klas fortepianu

             – Agnieszka Dudek

 

6.Uczniowie klasy wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna

VIII Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy „ Młody Polski Wiolonczelista” Bochnia

            – Zofia Kupiec – wyróżnienie

Przesłuchania Regionalne CEA

            Izabella Zawadzka, Martyna Niewiarowska, Zofia Kupiec

 

7.Uczniowie klas teorii p. Kingi Rolki

II Ogólnopolski Przegląd Zespołów Rytmicznych Szkół Muzycznych I stopnia Dobczyce

         – klasa III – wyróżnienie

 

8.Uczennica klasy skrzypiec mgr Aleksandry Szoty

 Przesłuchania regionalne CEA klas skrzypiec

             – Maria Polończyk

 

9.Uczniowie klas teorii mgr Anny Taboły

I Międzyszkolny Konkurs umiejętności słuchowych i wiedzy teoretycznej ‘Już wiem co słyszę”

         – Zofia Kupiec, Marlena Stawarz – udział

 

10.Uczniowie klasy skrzypiec mgr Barbary Toffel

 II Festiwal Skrzypcowy „ Wiosenne InspiracjeKraków

            –  S. Kanciruk – II miejsce

            –  J. Szymoniak – wyróżnienie

           –  O. Kasprzyk – wyróżnienie

 Konkurs „ Moja Muzyka jest we mnieSkawina

            – S. Kanciruk – udział

Przesłuchania Regionalne CEA klas skrzypiec

            – Julia Szymoniak

 

11.Uczniowie klasy fortepianu mgr Elwiry Utrackiej – Mazur

Ogólnopolski Konkurs ‘ Od siedmiolatka do nastolatka” w Dębicy

            – Aleksandra Daniel – wyróżnienie

 Konkurs Moja muzyka jest we mnie – Skawina

         – Aleksandra Daniel -udział

 

12.Uczennica klasy gitary mgr Leszka Wojtala

Przesłuchania regionalne CEA klas gitary

          – Kamila Przepolska

 

Konkursy szkolne:

        

Szkolny Konkurs Miniatur –  w konkursie wzięło udział 60  uczniów sekcji

uczniowie nagrodzeni 46;     

 

Uczniowie klasy fortepianu mgr Anny Huszczo

Karol Dufresne                       wyróżnienie gr. I                                                              

 

Uczniowie klasy fortepianu mgr Barbary Iwanejko-Magi

Małgorzata Grochal               III miejsce   gr. III 

Bartłomiej Karaś                    wyróżnienie gr. IV                                                            

 

Uczniowie klasy gitary mgr Marzanny Japołł – Perlik

Julia Kanciruk             Grand Prix

Sara Mikuła               II wyróżnienie gr. O

Natalia Pajor              II wyróżnienie gr. O

Nikola Pajor                II wyróżnienie gr. O

Maja Satoła                wyróżnienie    gr. I

Zuzanna Zawała         I miejsce         gr. II

Roksana Woźniak       II miejsce        gr. III

Julia Kanciruk             I miejsce         gr. IV

Ewelina Michorczyk  wyróżnienie     gr. V

 

Uczniowie klasy fortepianu Julii Michałek;

Anna Domagała                     I wyróżnienie gr. O

Nikola Pijanowska                  I wyróżnienie gr. O

Piotr Żywiołek            II miejsce        gr. I

Izabela Skimina                      II miejsce        gr. II

Zuzanna Pietracha                 III miejsce       gr. II

Agnieszka Dudek                    II miejsce        gr. III

Martyna Chojecka                 III miejsce      gr. III

Nikola Obrał                           III miejsce       gr. IV

Szymon Kwapiszewski            I miejsce         gr. IV

 

Uczniowie klasy wiolonczeli Jarosława Murzyna

Julia Tomasik                         I miejsce         gr. I

Izabela Zawadzka                   II miejsce        gr. III

Zofia Kupiec                           I miejsce         gr. IV

Martyna Niewiarowska          III miejsce       gr. IV  

 

Uczniowie klasy skrzypiec Aleksandry Szoty;

Antonina Skowronek              I wyróżnienie gr. O

Zuzanna Kasprzyk                   I wyróżnienie gr. O

Maria Surowiec                     III miejsce       gr. I

Anna Skimina                         wyróżnienie    gr. V

 

Uczniowie klasy skrzypiec mgr Barbary Toffel;

Anna Sarkowicz                      II wyróżnienie gr. O

Paula Stawarz                        wyróżnienie    gr. I

Alicja Kwapiszewska              III miejsce       gr. II

Oliwia Kasprzyk                      I miejsce         gr. III

Sonia Kanciruk                       I miejsce         gr. III              

Julia Szymoniak                      II miejsce        gr. IV

Marlena Stawarz                   II miejsce        gr. IV

Rozalia Bik                             III miejsce       gr. IV

 

Uczniowie klasy fortepianu Elwiry Utrackiej – Mazur;

Aleksandra Daniel                  I wyróżnienie  gr. O

Oliwia Starkowska                 III miejsce       gr. I

Magdalena Kasprzyk              wyróżnienie    gr. I    

Aleksandra Szostak                III miejsce       gr. IV

 

Uczniowie klasy gitary mgr Leszka Wojtala

Kamila Stawarz                      I wyróżnienie  gr. O

Przemysław Kapera               I wyróżnienie  gr. O

Aneta Tokarz                        II wyróżnienie   gr. O

Martyna Rudkiewicz            II wyróżnienie   gr. O

Kamila Nęcek                       III miejsce         gr. IV             

Ewelina Kaciczak                    wyróżnienie    gr. V

                                                          

                                                                 

VII Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych: w konkursie wzięło udział 21 zespołów  złożonych z uczniów sekcji i 7 mieszanych

zespoły nagrodzone 24 :

Grupa I

– Izabela Skimina, Arleta Cichoń (klasa fortepianu mgr Julii Michałek) – I miejsce

– Antonina Skowronek (klasa skrzypiec mgr Aleksandry Szoty), Jagoda Haranek (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna) – III miejsce

– Anna Sarkowicz, Paula Stawarz (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel) – III miejsce

– Aleksandra Daniel, Rita Nowak ( klasa fortepianu mgr Elwiry Utrackiej – Mazur) – III miejsce

– Katarzyna Domagała, Anna Domagała (klasa gitary mgr Leszka Wojtala) – wyróżnienie

– Małgorzata Grochal, Dominika Nawojowska (klasa fortepianu mgr Barbary Iwanejko – Magi) – wyróżnienie

– Zuzanna Pietracha (klasa fortepianu mgr Julii Michałek), flet – wyróżnienie

– Amelia Szostak, Natalia Pajor, Nikola Pajor (klasa gitary mgr Marzanny Japołł – Perlik)- III miejsce

– Barbara Kamińska, Maja Satoła, Sara Mikuła (klasa gitary mgr Marzanny Japołł – Perlik)- wyróżnienie

– Maria Surowiec, Patrycja Korus (klasa skrzypiec mgr Aleksandry Szoty), Julia Tokasik (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna) – wyróżnienie

– Paula Stawarz, Alicja Kwapiszewska (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel), Magdalena Kasprzyk (klasa fortepianu mgr Elwiry Utrackiej – Mazur) – wyróżnienie

– Kamila Stawarz, Aneta Tokarz, Martyna Rudkiewicz, Przemysław Kapera (klasa gitary mgr Leszka Wojtala) – wyróżnienie

– Rita Nowak ( klasa fortepianu mgr Elwiry Utrackiej – Mazur), akordeon, akordeon, perkusja, saksofon – wyróżnienie

 

Grupa II

– Zuzanna Zawała, Julia Kanciruk (klasa gitary mgr Marzanny Japołł – Perlik)- I miejsce

 – Ewelina Michorczyk (klasa gitary mgr Marzanny Japołł – Perlik), flet – II miejsce

– Julia Kanciruk (klasa gitary mgr Marzanny Japołł – Perlik), obój – III miejsce  

– Izabella Zawadzka (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna), Roksana Woźniak (klasa gitary mgr Marzanny Japołł – Perlik) – III miejsce

– Oliwia Kasprzyk klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel), Bartłomiej Karaś (klasa fortepianu mgr Barbary Iwanejko – Magi) – III miejsce

– Zofia Kupiec (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna), perkusja, akordeon – I miejsce

– Maria Polończyk (klasa skrzypiec mgr Aleksandry Szoty), Izabella Zawadzka (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna), Kaja Kęsek (klasa fortepianu mgr Elwiry Utrackiej – Mazur) – wyróżnienie

– Aleksandra Szostak (klasa fortepianu mgr Elwiry Utrackiej – Mazur), Wioletta Lenart, Anna Skimina (klasa skrzypiec mgr Aleksandry Szoty) – wyróżnienie

– Kamila Przepolska, Gabriela Jamka, Ewelina Kaciczak( klasa gitary mgr Leszka Wojtala)- wyróżnienie

  – Sonia Kanciruk klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel), Martyna Niewiarowska (klasa wiolonczeli mgr Jarosława Murzyna), akordeon, perkusja – III miejsce

– Rozalia Bik, Marlena Stawarz, Julia Szymoniak (klasa skrzypiec mgr Barbary Toffel), Julia Zagól   (klasa fortepianu mgr Barbary Iwanejko – Magi), perkusja – II miejsce

 

 

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach sekcji instrumentów dętych, akordeonu i perkusji

 

Konkursy pozaszkolne:

 

1.Uczniowie klasy fletu  pani  mgr Joanny Synowiec:

  • przygotowanie uczniów do przesłuchań organizowanych przez CEA 2.03.2017 Makroregionalne Przesłuchania Klas Instrumentów Dętych CEA Nowy Targ.  W przesłuchaniach udział wzięły; Amelia Bednarska, Natalia Urbanik (Amelia Bednarska uzyskała 21 punktów)
  • 20.05.2017 XI Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone fleciki w Rybniku”

Liliana Chanek – wyróżnienie

  • 2.06.2017 I Gorlicki Konkurs Instrumentów Dętych Flet & Saksofon.

Maria Zabdyr – III miejsce

  • 7.04. 2017 VI Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych
  • Grupa IB – (Maria Zabdyr – flet, Liliana Chanek – flet, Lena Perkowska – akordeon) – II miejsce 
  • Grupa II B – (Natalia Urbanik- flet Gabriela Leśniak – flet Amelia Bednarska – flet) –    II miejsce

 

2.Uczniowie klasy perkusji pana  mgr Damiana Mielca

7.04.2017  VI Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych:

  • Grupa I C –  Julia Barszcz II/6 – perkusja Kamil Gaca II/6 – perkusja Aniela Bugajska I/4 – perkusja Milena Grochal I/4 – perkusja Gabriela Dydeńska I/4 – perkusja- wyróżnienie

 

  • Grupa II A  – Zuzanna Polończyk IV/4 – perkusja Aleksandra Rokosz IV/4 – perkusja- II miejsce

 

3.Uczniowie klasy klarnetu pana mgr Andrzeja Rucińskiego

  • 1-4.03. 2017 r. – udział  uczniów Aleksandry Domoń (20 pkt) oraz Anny Kasprzyk w przesłuchaniach  CEA w Nowym Targu
  • 7.04.2017 – Jan Miłowski – III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych w Wadowicach,
  • 21-23.04.2017 – udział ucznia – Jan Miłowski w XI Ogólnopolskim Konkursie „Jupiter” w Krakowie,
  • Kontynuacja nauki w Szkole Muzycznej II st. im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie przez ucznia Jana Miłowskiego,
  • 10.05.2017 – I Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Drewnianych w Miechowie

 Kwartet klarnetowy Jan Miłowski, Anna Kasprzyk, Kinga Oleś i Maria Skowronek – III miejsce.

  • 7 .04.2017 VI Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych w Gdowie –

Grupa IIC- kwartet klarnetowy Jan Miłowski, Anna Kasprzyk, Kinga Oleś i Maria Skowronek – II miejsce

 

4.Uczniowie klasy puzonu pani mgr Katarzyny Witek

  • 6.03.2017 r –  „Regionalne Przesłuchania CEA dla uczniów klas instrumentów dętych blaszanych szkół I stopnia w Nowym Sączu” – klasa  IV/6 – Albert Kowalik- wyróżnienie.
  • 15.03.2017 r – „II Makroregionalny Konkurs Puzonistów i Tubistów w Niwiskach” kategoria I – Albert Kowalik – III miejsce.
  • 15.03.2017 r – II Makroregionalny Konkurs Puzonistów i Tubistów w Niwiskach, kategoria I – Oskar Wróblewski – wyróżnienie.
  • 8.06.2017 r – Konkurs „Skawińskie Konkursy Muzyczne – Moja muzyka jest we mnie 2017”, grupa III – Albert Kowalik – I miejsce.
  • 8.06.2017 r – Konkurs „Skawińskie Konkursy Muzyczne – Moja muzyka jest we mnie 2017”, grupa III – Oskar Wróblewski – wyróżnienie.
  • Warsztaty puzonowe z Prof. Zdzisławem Stolarczykiem – 28.11.2016r.

 

5.Uczniowie klasy trąbki pana  mgr Mateusza Tarnawskiego

  • 6.03.2017 r. udział ucznia, Szymona Wcisło( wyróżnienie) w przesłuchaniach CEA w Nowym Targu

 

6.Uczniowie klasy akordeonu pani mgr Iwony Bester

  • 20.02.2017r. – przygotowanie i udział uczennicy Emilii Knapik w przesłuchaniach organizowanych przez CEA
  • 7.04.2017 r. – VI Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych CK Gdów

Grupa IB – Maria Zabdyr – flet, Liliana Chanek – flet, Lena Perkowska – akordeon) – II miejsce 

Grupa IIB – Zofia Kupiec – wiolonczela, Wiktor Węglarz – akordeon, Zuzanna Polończyk – perkusja –III miejsce

 

7.Uczniowie klasy saksofonu pani mgr Doroty Olech

  •   2 .03.2017r. udział uczniaPawła Szostaka z kl. III/4 w przesłuchaniach CEA w Nowym Targu
  • 7.04. 2017 — VI Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych– CK Gdów

      Gr IIB – Paweł Szostak, Mateusz Burnos, Damian Pytel – I miejsce

 

8.Uczniowie klasy klarnetu pana mgr Marka Suchonia

  • 2 .03.2017r. – Przesłuchania CEA – uczennica Kinga Oleś – udział

 

Konkursy  szkolne:

 

1.Uczniowie klasy fletu pani mgr Joanny Synowiec

14 11 2017 Szkolny Konkurs  Miniatur

  • Grupa I

II miejsce – Maria Zabdyr

  • Grupa II

II miejsce – Amelia Biernat

wyróżnienie – Olga Tuleja

  • Grupa III

II miejsce – Natalia Urbanik

  • Grupa IV

III miejsce – Amelia Bednarska, Mikołaj Zając

  • Grupa 0

I wyróżnienie – Małgorzata Tajduś, Michał Zakrzewski

 

 30.03. 2017 Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych

  • Grupa IA

(Dagmara Szostak – flet, Zuzanna Pietracha – fortepian) – wyróżnienie

  • Grupa IB

(Maria Zabdyr – flet, Liliana Chanek – flet, Lena Perkowska – akordeon) – I miejsce

  • Grupa II A

(Amelia Bednarska – flet Ewelina Michorczyk – gitara) – II miejsce

  • Grupa II B

(Natalia Urbanik- flet Gabriela Leśniak – flet Amelia Bednarska – flet) – II miejsce

 

2.Uczniowie klasy perkusji pana mgr Damiana Mielca:

14 .11. 2017 Szkolny Konkurs  Miniatur

  • Grupa 0

Szymon Kulma – I wyróżnienie

Milena Grochal-  II wyróżnienie

  • Grupa II

Filip Kasprzyk – II miejsce 

  • Grupa V

Zuzanna Polończyk II   miejsce

      Aleksandra Rokosz – III miejsce

 

30 .03.2017 Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych

  • Grupa I C

Julia Barszcz  – perkusja, Kamil Gaca – perkusja, Aniela Bugajska – perkusja, Milena Grochal – perkusja, Gabriela Dydeńska– perkusja- II miejsce

  • Grupa II A

            Zuzanna Polończyk – perkusja, Aleksandra Rokosz  – perkusja-  II Miejsce

 

3.Uczniowie klasy klarnetu pana mgr Andrzeja Rucińskiego

  • 14. 11. 2016 r. – Szkolnym Konkurs Miniatur
  • Grupa V

Jan Miłowski – I miejsce,

  •  Grupa 0

      Emilia Gumulińska –  I wyróżnienie,

Marcelina Grochal –  I wyróżnienie,

  • GrupaII
     Emilia Zdebska – III miejsce,
  • Grupa IV

Anna Kasprzyk – III miejsce,

 30 .03.2017 r. Szkolny  Konkurs Zespołów Kameralnych

  • Grupa IIA

             Róża Kulma – klarnet Emilia Zdebska – klarnet – wyróżnienie:

  • Grupa IIC

          kwartet klarnetowy Jan Miłowski, Kinga Oleś ,Anna Kasprzyk, Maria Skowronek       

           – I miejsce

 

4.Uczniowie klasy puzonu pani mgr Katarzyny Witek

14.11.2016  Szkolny Konkurs Miniatur Muzycznych,

  • Grupa 0 

Kamil Dudzik –  II wyróżnienie

  • Grupa II

            Magdalena Stopa – III miejsce

  • Grupa III

           Albert Kowalik- wyróżnienie

  • Grupa IV

Marcin Nawojowski – wyróżnienie

Michał Wcisło – III miejsce

5.Uczniowie klasy akordeonu pani  mgr Iwony Bester

 

  • 14.11.2016 r. – Szkolny Konkurs Miniatur w CK w Gdowie –

Grupa V – Wiktor Węglarz   –  I miejsce

Grupa O –  Piotr Ładyga   –  I wyróżnienie

 

  •   30.03.2017r. –VII Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych

 

Grupa IB – Maria Zabdyr – flet, Liliana Chanek – flet, Lena Perkowska – akordeon)–

 II miejsce 

Grupa IIB – Zofia Kuopiec – wiolonczela, Wiktor Węglarz – akordeon, Zuzanna Polończyk – perkusja –I miejsce

            Grupa IC – Piotr Ładyga -akordeon Radosław Bzdyl -akordeon Szymon Kulma –          perkusja,  Alicja Misiewicz – saksofon, Rita Nowak – fortepian- wyróżnienie

 

 

 6.Uczniowie klasy pani  mgr Doroty Olech

14.11.2016  Szkolny Konkurs Miniatur;

Grupa IV

Paweł Szostak– I miejsce

Grupa 0

Alicja Miśkiewicz – wyróżnienie

Grupa II

Victoria Józkowicz– udział

Grupa V

Mateusz Pytel– udział

 

30 .03.2017 r. Szkolny  Konkurs Zespołów Kameralnych

  • Grupa  IIC –trio saksofonowe: Paweł Szostak , Damian Burnos, Mateusz Pytel–

 I miejsce

 

7.Uczniowie klasy pana mgr Mateusza Tarnawskiego

14.11.2016 Szkolny Konkurs Miniatur;

 

Grupa I

Karol Włoch – III miejsce

 

 

 

Działalność artystyczna uczniów:

Uczniowie naszej sekcji przygotowani przez nauczycieli: instrumentalistów, chóru, zespołów wokalnych, rytmicznych i orkiestry, czynnie uczestniczyli w życiu szkoły biorąc udział w koncertach i audycjach szkolnych i klasowych na terenie szkoły i poza nią. 

 – 3 października 2016r. – Koncert-  Ślubowania Klas Pierwszych  PSM I stopnia w Gdowie.

– 12 października 2016r. – Koncert  międzyszkolnej orkiestry symfonicznej i międzyszkolnej orkiestry dętej z okazji święta KEN w Szkole Podstawowej w Szczytnikach.

– 17 listopad 2016r. – Koncert laureatów SKM.

– 16 listopad 2016r. – Koncert  międzyszkolnej orkiestry symfonicznej i międzyszkolnej  orkiestry dętej w SP nr 101 w Krakowie

– 19 grudnia 2016r. – Koncert Kolęd w Gimnazjum  w Gdowie.

– 06 stycznia 2017r. – Koncert w Kościele Franciszkanów w Wieliczce.

– 16 stycznia 2017r. – Koncert uczniów klasy pierwszej

– 14 stycznia 2017r. – Koncert Kolęd w Solnym Mieście w Wieliczce.

– 22 stycznia 2017r. – Wieczór Kolęd w Sanktuarium MB w Gdowie.

– 13 marca 2017r. – Koncerty umuzykalniające dla szkół „ Zaczarowany świat muzyki” 

– 14 marca 2017r. – Koncerty umuzykalniający dla szkół „ Spotkania z Muzyką”

– 24 kwietnia 2017r. – Koncert Charytatywny w SP nr 26 w Krakowie.

– 25 kwietnia 2017r. – Koncert Laureatów V Małopolskiego Konkursu Zespołów Kameralnych  w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”.

– 05 maja 2017r. – Koncert prezentacja instrumentów dla kandydatów do PSM I stopnia  w Gdowie

– 21 maja 2017r. – Koncert w Sanktuarium Łagiewniki w Krakowie.

– 29 maja 2017r. – Koncert uczniów klas I-III/6 .

10 czerwca 2017r. – Koncert orkiestry dętej na festynie dzielnicy Nowy Bieżanów.

– 14 czerwca 2017 r. Koncert w Filharmonii Krakowskiej w Krakowie.

 – 22 czerwca 2017r. – Koncert absolwentów.