Osiągnięcia 2018/2019

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

 

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach sekcji instrumentów dętych, akordeonu i perkusji

Konkursy pozaszkolne:

Uczniowie klasy fletu  pani Joanny Synowiec:

  • 19 listopada 2018 r. przygotowywanie uczniów do Przesłuchań Klas Instrumentów Dętych Drewnianych organizowanych przez CEA w Wadowicach. Uczniowie:     Natalia Urbanik średnia punktów 22

            Olga Tuleja średnia punktów 18

  • 26 kwietnia 2019 r. VIII MKZK

 I miejsce: kwartet fletowy :Maria Zabdyr – IV/6, Liliana Chanek – III/6, Gabriela Leśniak – VI/6, Olga Tuleja – IV/4

II miejsce : Trio fletowe: Michał Zakrzewski – III/6, Julia Miąsko – II/6, Łucja Mucha – I/4

 

Uczniowie klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego

  • konkursy małopolskie
  • 26 kwietnia 2019 r. – VIII Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych w Wieliczce – wyróżnienie – kwartet w składzie: Aleksandra Domoń, Marcelina Grochal, Emilia Zdebska, Krzysztof Żywiołek,
  • konkursy ogólnopolskie

25 kwietnia 2019 r. – Krzysztof Żywiołek – II miejsce – II Ogólnopolski Konkurs Klarnetowo-Saksofonowy „KLAKSON” w Świątnikach Górnych,

  • 25 kwietnia 2019 r. – kwartet w składzie: Aleksandra Domoń, Marcelina Grochal, Emilia Zdebska, Krzysztof Żywiołek, – II miejsce – II Ogólnopolski Konkurs Klarnetowo-Saksofonowy „KLAKSON” w Świątnikach Górnych,

 

Uczniowie klasy puzonu mgr Katarzyny Czernik

  • 30 kwietnia 2019 III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I Stopnia Wadowice – Albert Kowalik – udział

-konkursy organizowane przez CEA

  • 10 kwietnia 2019 – III Makroregionalny Konkurs Puzonistów, Tubistów i Eufonistów Niwiska – Albert Kowalik -wyróżnienie

 

Uczniowie klasy saksofonu mgr Doroty Olech

26 kwietnia 2019 r. – VIII Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych w Wieliczce

  Grupa IIC

Artur Niewiarowski – II miejsce

 

Uczniowie klasy perkusji mgr Damiana Mielca

26 kwietnia 2019 – VIII Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych

Grupa I C

-zespół perkusyjny: Dagmara Mamcarczyk, Antonina Tracz, Tomasz Paszkot – II miejsce

 

Uczniowie klasy oboju mgr Ewy Kieres

19 listopada 2018 r. Wadowice, przesłuchania CEA,  Amelia Magdziarz IV/4

 

26 kwietnia 2019 – VIII Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych

Grupa IA

 Elżbieta Głaz – wyróżnienie

Grupa IIC

Martyna Niewiarowska, Amelia Magdziarz – wyróżnienie

 

Konkursy szkolne:

 

Uczniowie klasy fletu mgr Joanny Synowiec

  • 15 listopada  2018 Szkolny Konkurs Miniatur

GRAND PRIX – Maria Zabdyr

  • Grupa O

I wyróżnienie

Łucja Mucha

Roksana Galica

II wyróżnienie

Kamila Węglarz

Amelia Jakóbiak

Grupa I

II miejsce – Julia Miąsko

Wyróżnienie – Marta Pazdan

Grupa II

I miejsce – Liliana Chanek

III miejsce – Rita Kulma

Wyróżnienie – Michał Zakrzewski, Dagmara Szostak

Grupa V

I miejsce – Gabriela Leśniak

II miejsce – Natalia Urbanik

Wyróżnienie – Olga Tuleja

 

14 marca 2019.  IX Szkolny  Konkurs Zespołów Kameralnych

GRUPA I A

Wyróżnienie – Łucja Mucha – I/4 flet, Bartosz Serafin – I/6 – akordeon

GRUPA I B

II miejsce : Trio fletowe: Michał Zakrzewski – III/6, Julia Miąsko – II/6, Łucja Mucha – I/4

III miejsce: Trio fletowe: Julia Miąsko – II/6,Marta Pazdan -II/6, Roksana Galica – I/6

GRUPA II A

III miejsce: Kaja Kęsek – VI/6- fortepian Gabriela Leśniak – IV/4- flet

GRUPA II C

I miejsce: kwartet fletowy :Maria Zabdyr – IV/6, Liliana Chanek – III/6, Gabriela Leśniak – VI/6, Olga Tuleja – IV/4

 

Uczniowie klasy perkusji mgr Damiana Mielca:

15 listopad 2018 – X Szkolny Konkurs Miniatur

Grupa I

Bartłomiej Waś – wyróżnienie

Grupa IV

Szymon Kulma – II miejsce

14 marca 2019 – IX Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych

Grupa I C

zespół perkusyjny: Dagmara Mamcarczyk, Antonina Tracz, Tomasz Paszkot – I miejsce

 

Uczniowie klasy klarnetu mgr Andrzeja Rucińskiego

  • listopada 2018r. -Szkolny konkurs miniatur

 Grupa 0                  Konrad Mucha –  wyróżnienie I st.

Grupa II–                 Katarzyna Bartosz – wyróżnienie,

 Grupa IV –             Krzysztof   Żywiołek – III miejsce,

 Grupa IV                Marcelina Grochal – wyróżnienie,

Julia Król, Jan Jasek, Emilia Gumulińska, Emilia Zdebska, Aleksandra Domoń – udział.

14 marca 2019  Szkolny  Konkurs Zespołów Kameralnych

Grupa IIC

II miejsce – kwartet w składzie: Aleksandra Domoń, Marcelina Grochal, Emilia Zdebska, Krzysztof Żywiołek,

Grupa IIB
III miejsce
– Emilia Gumulińska,

 

Uczniowie klasy puzonu mgr Katarzyny Czernik

  • listopada 2018r. -Szkolny konkurs miniatur

Grupa O

Julia Ślusarczyk – I wyróżnienie

Grupa V

Albert Kowalik –I miejsce

14 marca 2019 r. Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych

Grupa II

Albert Kowalik – II miejsce

 

Uczniowie klasy akordeonu mgr Iwony Bester

15 listopad 2018r Szkolny Konkurs Miniatur

 Grupa O

  Bartosz Serafin – II wyróżnienie

  Lena Kotowicz – II wyróżnienie

 Grupa II

   Radosław Bzdyl – wyróżnienie

 14 marca 2019r Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych         

 Grupa IIB

  Radosław Bzdyl –  III miejsce

 

Uczniowie klasy mgr Doroty Olech

15 listopad 2018r. Szkolny Konkurs Miniatur;

Grupa O

Artur Niewiarowski –  wyróżnienie

 Liliana Kiszczyk

Grupa I

Jakub Woźniak – III miejsce

Aleksandra Zawadzka – udział

14 marca 2019    Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych

Grupa IIC

Artur Niewiarowski  – I miejsce

 

Uczniowie klasy mgr Mateusza Tarnawskiego

15 listopad 2018 Szkolny Konkurs Miniatur;

 Grupa III

Karol Włoch III miejsce,

Maksymilian Jedynak wyróżnienie

 

Uczniowie klasy mgr Ewy Kieres

15 listopad 2018r. Szkolny Konkurs Miniatur;

Grupa O

Martyna Niewiarowska  – wyróżnienie II

Grupa II

Elżbieta Głaz – III miejsce

Grupa V

Amelia Magdziarz– udział

 

14 marca 2019    Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych

Grupa I A

Elżbieta Głaz – II miejsce

Grupa II B

Albert Kowalik –puzon

 Amelia Magdziarz- obój

Martyna Niewiarowska – obój